Mobil LG KU 990i

93% 3 recenzie


Produkt momentálne neponúka žiadny obchod

LG KU 990i popis a parametre

Všeobecné parametre

Graf vývoja ceny LG KU 990i
Recenzie LG KU 990i
recenzia
HDeer 24.08.2010

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
+Množstvo farieb +Veľký displej +Automatický Prehrávač +Led Blesk
pozitiva
-Zlá viditeľnosť na slnku -Zvuk fotoaparátu nie je možné vypnúť -Pamäťová karta max 2GB, treba vybrať baterku pri vložení/vybratí -Video v Divx je nekvalitné

Uspokojujúci mobilný telefón s plne funkčným dotykovým displejom, led bleskom a 5 mpix fotoaparátom ktorý aj naprie svojím nevýhodám na svoj vek exceluje.

recenzia
glen 09.05.2010

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kupil som lacnejsie
pozitiva
ziadne

vdaka uz som kupil

recenzia
darkfire 22.06.2008

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vela funkcii dobry dizaj
pozitiva
moze byt pre niektorych prikomplikovanay

Viewty je primárne určený náročnejším zákazníkom, ktor�� hľadajú bohaté multimediálne vybavenie (prehrávanie DivX atď.), kvalitnejší fotoaparát so super videom, rýchly internet a to všetko v štýlovom a kvalitne spracovanom balení. Títo zákazníci ale nemajú vysoké nároky na personalizáciu, organizačné funkcie, či iné manažérsky orientované funkcie (telefónny zoznam apod.). Telefón sa hodí rovnako do mužskej ako aj dámskej ruky, hoci u nežnejšiehoTelefón neodporúčame bežnému spotrebiteľovi, ktorý využíva telefón na volanie a posielanie SMS správ, prípadne občasné prezretie web/wap stránok. Išlo by o zbytočnú investíciu (vyhodené peniaze), ktorá by ani v budúcnosti nepriniesla majiteľovi žiadny úžitok, naopak, viac starostí pri komplikovanejšom ovládaní pomocou prstov, resp. stylusu. pohlavia vyzerá veľký telefón zvláštne.