Mobil XIAOMI Mi 8 64 GB Blue

XIAOMI Mi 8 64 GB Blue
4x
Mobil XIAOMI Mi 8 64 GB Blue
 • Mobil XIAOMI Mi 8 64 GB Blue
 • video
 • video
 • video
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Smartphone Xiaomi Mi 8 je novou vlajkovou loďou tohto čínskeho výrobcu mobilných telefónov. Svojim kvalitným spracovaním si tento smartphone drží veľmi vysoký štandard za rozumné peniaze. Mi 8čka je navyše vybavená novým AMOLED displejom , ktorý zvláda zobrazovať v rozlíšení 2248 x 1080. Mi 8 je tiež vybavený ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty XIAOMI Mi8
1, XIAOMI Mi8 64 GB Black zobraziť
2, XIAOMI Mi8 128 GB Blue zobraziť
3, XIAOMI Mi8 128 GB Black zobraziť
4, XIAOMI Mi 8 64 GB White zobraziť
5, XIAOMI Mi 8 128 GB White zobraziť
6, XIAOMI Mi 8 64 GB Blue zobraziť

Všeobecné parametre

Procesor

 • Počet jadier procesoru 8

Pamäte

 • Užívateľská pamäť 64 GB
 • Operačná pamäť 6 GB
 • Maximálna veľkosť pamäťovej karty 256 GB
 • Typ SIM karty nano sim

Display

Multimédiá

 • Režimy nahrávania videa 720p

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Typ blesku LED
 • Rozlíšenie snímača 12 Mpx
 • ok
  Automatické ostrenie

Dáta

 • ok
  EDGE
 • ok
  HSDPA
 • ok
  LTE
 • ok
  GPRS
 • ok
  HSCSD

Batéria, výdrž

 • Kapacita batérie 3400 mAh

Ostatné

 • ok
  Plus
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP68
 • Kódy predajcov +209269
  19480
  577
  6941059608837
  95XI81
  Xiaomi Mi 8 64GB/4GB Dual Sim Blue
 • video
 • video
 • video
Smartphone Xiaomi Mi 8 je novou vlajkovou loďou tohto čínskeho výrobcu mobilných telefónov. Svojim kvalitným spracovaním si tento smartphone drží veľmi vysoký štandard za rozumné peniaze. Mi 8čka je navyše vybavená novým AMOLED displejom, ktorý zvláda zobrazovať v rozlíšení 2248 x 1080. Mi 8 je tiež vybavený dvojpásmovým GPS vysielačom, zadným duálnym fotoaparátom, predným fotoaparátom, procesorom Qualcomm Snapdragon 845 a tiež podporuje funkciu Dual SIM.
Ultra ľahký dizajn v novom tele, to je nový smartphone Xiaomi Mi 8
Dlho očakávaná vlajková loď čínskeho výrobcu smartphonov Xiaomi má veľmi tenké oblúkové plochy v novom ultra ľahkom hliníkovom ráme.
Mi 8 je vybavený AMOLED displejom
Mi 8čka sa pýši priehľadnou obrazovkou o rozmeroch 6,21 čo zodpovedá tradičnejším smartphonom o rozmeroch 5.5. Smartphone Mi 8 je schopný pracovať v rozlíšení 2248 x 1080 pri pomere strán displeja 18,7: 9. Displej Mi 8čky tak pracuje s kontrastom 60000: 1; a zvláda pomerne široký rozsah farieb v štandarde DCI-P3.
Duálne GPS = presnejšie určenie polohy, než kedykoľvek predtým
Mi 8 je prvým smartphonom schopným pracovať s dvojpásmovým GPS vysielačom. Táto novinka, ktorá podporuje L1 + L5 duálnu frekvenciu, umožňuje veľmi presné určenie navigačnej polohy.
Zadný duálny fotoaparát 12 + 12 Mpx
Aj vďaka 1,4μm veľkým pixelom je kvalita nočnej scény oveľa jasnejšia a jemnejšia. Dvojjadrová technológia zaostrovania 2PD s SLR dokáže zachytiť a zaostriť scény v tmavom prostredí. Mi 8čka je navyše vybavená senzorom Sony IMX363, ktorá umožňuje optický zoom s4-osou stabilizáciou. V kombinácii s hardvérovou redukciou šumu ste tak schopní vytvárať skutočne profesionálne snímky.
Fotografie ako zo štúdia vďaka 7 druhom svetelných efektov

Chcete vytvárať vlastné fotografie takpovediac ako zo štúdia? Teraz to už nebude problém. So svojím smartphonom Xiaomi Mi 8 dokážete vytvárať nádherné fotografie, do ktorých nie je problém pridávať dúhové efekty či proste len viac svetla. Aj skutočne obyčajné momenty zvečnené vo fotografii sa tak môžu stať takpovediac neobyčajnými. Záleží tak len na vás, či si budete chcieť svoje fotografie poupraviť podľa svojej vôle.

Jediným stlačením tlačidla nahrávajte svoje videá vo veľmi vysokej kvalite

Či ste profesionál, alebo skôr amatérsky kameraman môžete s Mi 8 nahrávať video záznamy vo vysokej kvalite. Vďaka siedmich inteligentným druhom svetelných efektov, a systému automatickej úpravy videa jediným tlačidlom môžete pomerne ľahko vytvárať technologicky kvalitné video nahrávky a aspoň na chvíľu si pripadať ako režisér holywoodskych filmov.

Fotoaparát Mi 8čky je schopný inteligentného rozpoznávania 206 druhov filmových scén

Chytrý fotoaparát zabudovaný v Mi 8 dokáže automaticky rozpoznať 206 druhov filmových scén, vďaka čomu dokáže automatickú optimalizáciu expozície aj sýtosti farieb. Mi 8 tak na základe vlastnej schopnosti poznania okolitého sveta vie automaticky optimalizovať farby na snímkach a to všetko zvláda na základe okolitej scenérie. Mi 8čka však vie oveľa viac. Dokáže napríklad automaticky optimalizovať nočnú scenériu, čo ocenia predovšetkým tí užívatelia, čo radi fotia v noci. Mi 8 teda umožňuje dokonale redukovať šum na fotografiách urobených v nočnom prostredí. Chytro zvýši rozlíšenie fotografie a tá tak zostane krásna a jasná v noci úplne rovnako ako vo dne.

Nielen zadná duálna kamera je schopná perfektných snímok

Smartphone Xiaomi Mi 8 je vybavený nielen zadnou duálnou kamerou, ale aj 20MPx prednou kamerou. Tá ponúka užívateľom extrémne vysoké rozlíšenie 20 MPx s 1.8μm (4 v 1) veľkými pixelmi. V kombinácii s vylepšenou samospúšťou tak nemusíte mať obavy o výsledné snímky. Tie budú jednoducho povedané skvelé. Zdokonalená 3D technológia fotografií spoločne s bokeh efektom posúva hranice selfie fotografií a svojou kvalitou poteší aj veľmi skúsených fotografov.

Procesor Qualcomm Snapdragon 845

Smartphone Mi 8 osadený procesorom Qualcomm Snapdragon 845 ponúka veľmi solídny výkon, na ktorom pobežia mobilné aplikácie skutočne svižne a plynule. Vzhľadom k výkonu procesora sa tak nemusíte obávať problémov s multi-taskingom abez problémov môžete mať otvorených niekoľko mobilných aplikácií naraz, čo najviac ocenia nielen nároční užívatelia, ale aj hráči hier.

Vylepšené rozpoznávanie tváre v infračervenom spektre

Svoj mobilný telefón Xiaomi Mi 8 odomknete veľmi ľahko. Dalo by sa povedať priamo doslova v okamihu sekundy a to všetko vďaka funkcii infračerveného rozpoznania tváre.

Funkcia chytrého asistenta

Malý chytrý asistent pomáha ovládať smartphone Mi 8. Teraz stačí jediná veta k tomu, aby Mi 8čka aktivovala funkciu chytrého asistenta. Ten je schopný za vás odosielať textové správy a je jedno, či šoférujete osobný automobil, alebo práve varíte jedlo.

Bezpečnejšie Face ID fungujúce na operačnom systéme Android

Mi 8 využíva štrukturované 3D technológie a posúva hranice ich užitočnosti na úplne novú úroveň. Vďaka sérii zabudovaných komponentov, akými sú infračervená kamera, svetelná projekcia a bodové zobrazenie, pracuje Mi 8čka s bezpečnejším a spoľahlivejším rozpoznaním tváre.
Mi Meng
Chytrá technológia Mi Meng vie zachytiť a rozpoznať pohyb až 52 svalov v tvári. Vďaka tomu je schopná vytvárať rôzne animované výrazy. Mi 8čka teda dokáže nielen napodobniť výraz ľudskej tváre, ale aj hlasový prejav.
Čítačka odtlačkov prstov vstavaná priamo v displeji
Mi 8 sa môže chváliť vstavaným senzorom odtlačkov prstov priamo v displeji citlivom na tlak. Pri odomykanie svojho telefónu teda dostanete od Mi 8 spätnú vibračnú väzbu.
GPS L1+L5, Galileo E1+E5a, QZSS L1+L5, GLONASS L1, Beidou B1
Senzory:
Senzor vzdialenosti, gyroskop, akcelerácia, kompas, vibračný motor, barometer, Hallov senzor, senzor svetla

Podpora multimédií:

MP4, M4V, MKV, XVID, WAV, AAC, MP3, AMR, FLAC, APE
*Podpora H.265/HEVC, H.264, MPEG4, AAC/AAC+/eAAC+
Rozmery: (V x Š x H) 154,9 x 74,8 x 7,6 mm
Hmotnosť: 145 g
Farba: modrá
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Mi 8 Dual SIM 64 GB (349.90 €) na www.hej.sk
XIAOMI Mi 8 6 GB/64 GB - Blue (360.77 €) na www.marzo.sk
XIAOMI Mi 8, 6 GB/64 GB, Blue 19480 (354.93 €) na www.tunakupim.sk
XIAOMI Mobilný telefón Mi 8 Dual SIM 64 GB modrý (19480) + Antivírus F-Secure v hodnote 0 € (349.90 €) na www.datart.sk
XIAOMI Mi 8 64 GB LTE Modrý (19480) (349.90 €) na www.alza.sk