Mobil XIAOMI Mi8 64 GB Black

XIAOMI Mi8 64 GB Black
4x
Mobil XIAOMI Mi8 64 GB Black
 • Mobil XIAOMI Mi8 64 GB Black
 • video
 • video
 • video
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Smartphone Xiaomi Mi 8 je novou vlajkovou loďou tohto čínskehovýrobcu mobilných telefónov. Svojim kvalitným spracovaním sitentosmartphone drží veľmi vysoký štandard za rozumné peniaze. Mi 8čka jenavyše vybavená novým AMOLED displejom, ktorý zvláda zobrazovaťv rozlíšení 2248 x 1080. Mi 8 je tiež vybavený ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty XIAOMI Mi8
1, XIAOMI Mi8 64 GB Black zobraziť
2, XIAOMI Mi8 128 GB Blue zobraziť
3, XIAOMI Mi8 128 GB Black zobraziť
4, XIAOMI Mi 8 64 GB White zobraziť
5, XIAOMI Mi 8 128 GB White zobraziť
6, XIAOMI Mi8 64 GB Blue zobraziť

Všeobecné parametre

Procesor

 • Počet jadier procesoru 8
 • Pracovná frekvencia procesora 1.8 GHz

Pamäte

 • Užívateľská pamäť 64 GB
 • Operačná pamäť 6 GB
 • Maximálna veľkosť pamäťovej karty 256 GB
 • Typ SIM karty nano sim

Display

 • Uhlopriečka 6.2 "
 • Typ dotykovej obrazovky Kapacitné
 • Hustota pixelov 538 ppi
 • Dotyková technológia Multi-dotykové
 • Rozlíšenie displeja v pixeloch 1280 x 720
 • ok
  Dotykový displej

Multimédiá

 • Režimy nahrávania videa 720p
 • Maximálny počet snímok za sekundu 240 fps
 • nie
  Rádio

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Typ blesku LED
 • Rozlíšenie snímača 12 Mpx
 • ok
  Automatické ostrenie

Dáta

 • ok
  GPRS
 • ok
  EDGE
 • ok
  HSDPA
 • ok
  LTE
 • ok
  HSCSD

Batéria, výdrž

 • Kapacita batérie 3400 mAh
 • Typ batérie Li-Pol

Ostatné

 • ok
  Plus
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP68
 • Kódy predajcov +208677
  19964
  576
  6941059608806
  CP7387
  CP7388
  Xiaomi Mi 8 64GB/6GB Dual Sim Black
  Xiaomi Mi 8 EU 64G black
  Xiaomi-Mi 8 64GB DS
 • video
 • video
 • video
Smartphone Xiaomi Mi 8 je novou vlajkovou loďou tohto čínskehovýrobcu mobilných telefónov. Svojim kvalitným spracovaním sitentosmartphone drží veľmi vysoký štandard za rozumné peniaze. Mi 8čka jenavyše vybavená novým AMOLED displejom, ktorý zvláda zobrazovaťv rozlíšení 2248 x 1080. Mi 8 je tiež vybavený dvojpásmovým GPSvysielačom, zadným duálnym fotoaparátom, predným fotoaparátom,procesorom Qualcomm Snapdragon 845 a tiež podporuje funkciu DualSIM.
Ultra ľahký dizajn v novom tele, to je nový smartphone Xiaomi Mi 8
Dlho očakávaná vlajková loď čínskeho výrobcu smartphonov Xiaomi máveľmi tenké oblúkové plochy v novom ultra ľahkom hliníkovom ráme.
Dlouho očekávaná vlajková loď čínského výrobce smartphonů Xiaomi mávelice tenké obloukové plochy v novém ultra lehkém hliníkovém rámu.

Mi 8 je vybavený AMOLED displejom

Mi 8čka sa pýši priehľadnou obrazovkou o rozmeroch 6,21" čozodpovedá "tradičnejším" smartphonom o rozmeroch 5.5". Smartphone Mi 8je schopnýpracovať v rozlíšení 2248 x 1080 pri pomere strán displeja18,7: 9.Displej Mi 8čky tak pracuje s kontrastom 60000: 1; a zvláda pomerneširoký rozsah farieb v štandarde DCI-P3.

Duálne GPS = presnejšie určenie polohy, než kedykoľvek predtým

Mi 8 je prvým smartphonom schopným pracovať s dvojpásmovým GPSvysielačom. Táto novinka, ktorá podporuje L1 + L5 duálnufrekvenciu,umožňuje veľmi presné určenie navigačnej polohy.
Zadný duálny fotoaparát 12 + 12 Mpx
Aj vďaka 1,4μm veľkým pixelom je kvalita nočnej scény oveľa jasnejšia ajemnejšia. Dvojjadrová technológia zaostrovania 2PD s SLR dokážezachytiť a zaostriť scény v tmavom prostredí. Mi 8čka je navyševybavená senzorom Sony IMX363, ktorá umožňuje optický zooms 4-osou stabilizáciou. V kombinácii s hardvérovou redukcioušumuste tak schopní vytvárať skutočne profesionálne snímky.
Fotografie ako zo štúdia vďaka 7 druhom svetelných efektov
Chcete vytvárať vlastné fotografie takpovediac ako zo štúdia? Teraz touž nebude problém. So svojím smartphonom Xiaomi Mi 8 dokážete vytváraťnádherné fotografie, do ktorých nie je problém pridávať dúhové efektyči proste len viac svetla. Aj skutočne obyčajné momenty zvečnené vofotografii sa tak môžu stať takpovediac neobyčajnými. Záleží tak len navás, či si budete chcieť svoje fotografie poupraviť podľa svojejvôle.
Jediným stlačením tlačidla nahrávajte svoje videá vo veľmi vysokejkvalite
Či ste profesionál, alebo skôr amatérsky kameraman môžete s Mi 8nahrávať video záznamy vo vysokej kvalite. Vďaka siedmichinteligentnýmdruhom svetelných efektov, a systému automatickej úpravy videajedinýmtlačidlom môžete pomerne ľahko vytvárať technologicky kvalitné videonahrávky a aspoň na chvíľu si pripadať ako "režisér" holywoodskychfilmov.
Fotoaparát Mi 8čky je schopný "inteligentného" rozpoznávania 206druhov filmových scén
Chytrý fotoaparát zabudovaný v Mi 8 dokáže automaticky rozpoznať206druhov filmových scén, vďaka čomu dokáže automatickú optimalizáciuexpozície aj sýtosti farieb. Mi 8 tak na základe vlastnejschopnostipoznania okolitého sveta vie automaticky optimalizovať farby nasnímkach a to všetko zvláda na základe okolitej scenérie. Mi 8čkavšakvie oveľa viac. Dokáže napríklad automaticky optimalizovať nočnúscenériu, čo ocenia predovšetkým tí užívatelia, čo radi fotia vnoci.Mi 8 teda umožňuje dokonale redukovať šum na fotografiách urobených vnočnom prostredí. Chytro zvýši rozlíšenie fotografie a tá takzostanekrásna a jasná v noci úplne rovnako ako vo dne.
Nielen zadná duálna kamera je schopná perfektných snímok
Smartphone Xiaomi Mi 8 je vybavený nielen zadnou duálnou kamerou, aleaj 20MPx prednou kamerou. Tá ponúka užívateľom extrémnevysokérozlíšenie 20 MPx s 1.8μm (4 v 1) veľkými pixelmi. V kombinácii svylepšenou samospúšťou tak nemusíte mať obavy o výsledné snímky. Tiebudú jednoducho povedané skvelé. Zdokonalená 3D technológia fotografiíspoločne s "bokeh" efektom posúva hranice selfie fotografií a svojoukvalitou poteší aj veľmi skúsených fotografov.
Procesor Qualcomm Snapdragon 845
Smartphone Mi 8 osadený procesorom Qualcomm Snapdragon 845 ponúkaveľmisolídny výkon, na ktorom pobežia mobilné aplikácie skutočne svižneaplynule. Vzhľadom k výkonu procesora sa tak nemusíte obávaťproblémov smulti-taskingom a bez problémov môžete mať otvorených niekoľkomobilných aplikácií naraz, čo najviac ocenia nielen nároční užívatelia,ale aj hráči hier.
Vylepšené rozpoznávanie tváre v infračervenom spektre
Svoj mobilný telefón Xiaomi Mi 8 odomknete veľmi ľahko. Dalo by sapovedať priamo doslova v okamihu sekundy a to všetko vďaka funkciiinfračerveného rozpoznania tváre.
Funkcia chytrého asistenta
Malý chytrý asistent pomáha ovládať smartphone Mi 8. Teraz stačíjedináveta k tomu, aby Mi 8čka aktivovala funkciu chytrého asistenta.Ten jeschopný za vás odosielať textové správy a je jedno, či šoférujeteosobný automobil, alebo práve varíte jedlo.
Bezpečnejšie Face ID fungujúce na operačnom systéme Android
Mi 8 využíva štrukturované 3D technológie a posúva hranice ichužitočnosti na úplne novú úroveň. Vďaka sérii zabudovaných komponentov,akými sú infračervená kamera, svetelná projekcia a bodové zobrazenie,pracuje Mi 8čka s bezpečnejším a spoľahlivejším rozpoznaním tváre.
Mi Meng
Chytrá technológia Mi Meng vie zachytiť a rozpoznať pohyb až 52 svalovv tvári. Vďaka tomu je schopná vytvárať rôzne animované výrazy. Mi 8čkateda dokáže nielen napodobniť výraz ľudskej tváre, ale aj hlasovýprejav.

Čítačka odtlačkov prstov vstavaná priamo v displeji

Mi 8 sa môže chváliť vstavaným senzorom odtlačkov prstov priamo vdispleji citlivom na tlak. Pri odomykanie svojho telefónu tedadostanete od Mi 8 spätnú vibračnú väzbu.
Duálne GPS
GPS L1+L5, Galileo E1+E5a, QZSS L1+L5, GLONASS L1, Beidou B1
Senzory:
Senzor vzdialenosti, gyroskop, akcelerácia, kompas, vibračný motor,barometer, Hallov senzor, senzor svetla
Podpora multimédií:
MP4, M4V, MKV, XVID, WAV, AAC, MP3, AMR, FLAC, APE
*Podpora H.265/HEVC, H.264, MPEG4, AAC/AAC+/eAAC+
Rozmery: (V x Š x H) 154,9 x 74,8 x 7,6 mm
Hmotnosť: 145 g
Farba: čierna
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Mi 8 64 GB/6 GB Dual Sim Black (314.60 €) na bestcena.sk
XIAOMI MI 8 EU 64 GB telefón mob. čierny (339.00 €) na www.domoss.sk
XIAOMI Mi 8 Dual SIM 64 GB (350.00 €) na www.hej.sk
XIAOMI Mi 8 6 GB/64 GB Dual Sim Black (309.98 €) na eshop.mobilpc.sk
XIAOMI Mi 8 64 GB LTE Čierny (19964) (311.90 €) na www.alza.sk
100%

5 recenzií produktu

93% pomer ceny a kvality
86% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
93% kvalita fotografie
93% množstvo funkcií
93% výdrž batérie
93% jednoduchosť ovládania
100% čitateľnosť displeja
93% kvalita videa
recenzia
Gandalfer 03.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Tadek 03.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalitný hradvér zabezpečujúci rýchlosť fungovania, skvelý fotoaparát, kvalitný amoled displej, kvalitné spracovanie, dobrá ceny vzhľadom na vybavenie, silikónový obal v balení pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Aby fungovalo odomykanie rozpoznávaním tváre, musel som nastaviť lokalizáciu honk-kong, batéria mohla mať trochu lepšiu výdrž kvalita návodu

Zatiaľ som spokojný

recenzia
Andrea 03.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
LALI 03.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
cena,dizajn,kvalita pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

super

recenzia
Marošš 30.01.2019

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Lebo som taky chcel a má dobré funkcie, dizajn… pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Mam ho týžden, nenasiel som zatial chyby. kvalita návodu

Fajn.

recenzia
Jozefitto 26.01.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

👌👌👌👌

recenzia
Daniel 22.01.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Tomeso 13.01.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Mi8 super telefón, svižné reakcie má naozaj dobrý foťák a dlhú výdrž batérie pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

Zatiaľ som naozaj veľmi spokojný......mám viac produktov tejto značky.

recenzia
Miro 13.01.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
kvalita návodu

recenzia
Ivo 19.12.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
thwsgfdye 14.12.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Tomik 14.12.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pomer cena kvakita

recenzia
Patrik 23.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
parádny mobil pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja

recenzia
Mato1974 23.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer cena výkon pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
veľký notch

recenzia
matrix911 09.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Milan 05.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Čaňa a parametre pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

Vyborny

recenzia
Guli 03.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Zatiaľ maximálna spokojnosť... pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Denisa 30.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vedela som čo objednávam , primeraná cena k produktu pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
farba displeja sa mi páči trošku menej , ale vedela som o tom pri kúpe

spokojnosť , pekný

recenzia
K A 30.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Nízka cena oproti iným eshopom pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
bexer 26.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dobrý pomer cena výkon. som plne spokojný pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Fly 11.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super značka, spoľahlivý telefón. Od tejto značky som mal MI3 a vydržala mi takmer 6 rokov bez problémov.

recenzia
Adrian 11.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchli vynikajúci fotoaparát elegantný dizajn
negativa
kvôli výrezu na displeji sa nezobrazujú notifikácie.

vynikajúci pomer cena výkon