Model lietadla SIKU Blister - Snežná rolba

SIKU Blister - Snežná rolba
2x
Model lietadla SIKU Blister - Snežná rolba
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ratrak na odhŕňanie snehu P 600 je jedným z veľkých špeciálnych vozidiel vo svete modelov spoločnosti SIKU, aj v kompaktnom prevedení série Blister. Model sa dokáže pohybovať, pretože vzadu za siluetou reťaze sa ukrývajú pojazdné kolieska. Zaujímavý vzhľad tohto všestranného zariadenia z medzinárodných zjazdoviek ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4006874010370
    32553D

Ratrak na odhŕňanie snehu P 600 je jedným z veľkých špeciálnych vozidiel vo svete modelov spoločnosti SIKU, aj v kompaktnom prevedení série Blister. Model sa dokáže pohybovať, pretože vzadu za siluetou reťaze sa ukrývajú pojazdné kolieska. Zaujímavý vzhľad tohto všestranného zariadenia z medzinárodných zjazdoviek robí túto miniatúru veľmi atraktívnou na hranie. Model je vyrobený z kovu a doplnený plastovými časťami.
Rozmery (DxŠxV): 81 x 57 x 27 mm
Upozornenie:Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo udusenia malými časťami, ktoré by mohli byť prehltnuté.
Spoločnosť SIKU si vyhradzuje právo na zmenu farby alebo technické zmeny. Na prezentáciu nových produktov sa sčasti používajú originálne fotografie a prototypy. Pri dodávke modelu sa môžu vyskytnúť odchýlky.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SIKU Blister - Sněžná rolba (4.59 €) na www.ok-hracky.sk
SIKU Ratrak Pistenbully 600 (1037) (12.28 €) na www.mader.sk
SIKU Ratrak Pistenbully P 600 / 1037 (5.40 €) na priemyselnytovar.sk
SIKU Ratrak Pistenbully P 600 / 1037 (5.40 €) na gude.gude.sk