Multifunkčné kancelárske zariadenie CANON PIXMA MG3650S bílá

CANON PIXMA MG3650S bílá
4x
Multifunkčné kancelárske zariadenie CANON PIXMA MG3650S bílá
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Canon PIXMA MG3650S - PSC/Wi-Fi/AP/Duplex/4800x1200/USB white - Multifunkčné zariadenie s Wi-Fi pre tých, ktorí sa chcú ľahko pripájať k šikovným zariadením a cloudu - Jednoduché pripojenie k šikovným zariadením a cloudu pomocou tohto kompaktného multifunkčného zariadenia s rozhraním Wi-Fi. - Vychutnajte si rýchly a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Prevedenie Atramentové
 • Počet tlačových náplní 2 ks
 • Maximálna veľkosť papiera A4

Rozhrania

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

 • Spotreba v Stand-by 1.4 W
 • Kódy predajcov 0515C109
  4549292126846
  311531128
  275357

Canon PIXMA MG3650S - PSC/Wi-Fi/AP/Duplex/4800x1200/USB white

- Multifunkčné zariadenie s Wi-Fi pre tých, ktorí sa chcú ľahko pripájať k šikovným zariadením a cloudu

- Jednoduché pripojenie k šikovným zariadením a cloudu pomocou tohto kompaktného multifunkčného zariadenia s rozhraním Wi-Fi.

- Vychutnajte si rýchly a vysoko kvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie s obojstrannou tlačou a voliteľnými atramentovými kazetami XL.

- Vytvárajte a tlačte nádherné fotografie bez okrajov Tlač z a skenovanie do smartphonu či tabletu Jednoduché pripojenie ku cloudovému úložisku pomocou softvéru PIXMA Cloud Link

- Tlačte viac stránok vďaka atramentovým kazetám XL

- Bavte sa pri vytváraní osobných pohľadníc

Pripojte sa, tlačte, kopírujte a skenujte podľa potreby pomocou tohto multifunkčného zariadenia, ktoré poskytuje rýchle a vysokokvalitné bezokrajové výtlačky Jednoduchá tlač úchvatných bezokrajových fotografií s vysokou mierou detailov a profesionálne vyzerajúcich dokumentov s ostrým textom - vďaka systému kaziet FINE spoločnosti Canon a tlačovému rozlíšenie až 4 800 dpi. S rýchlosťami ISO ESAT 9,9 obr./min čiernobielo a 5,7 obr./min farebne získate bezokrajovú fotografiu 10 x 15 cm za 44 sekúnd ... Jednoduchá tlač a skenovanie pomocou chytrých zariadenia a aplikácie Canon PRINT - vďaka režimu integrovaného prístupového bodu nie je vyžadované pripojenie k internetu Táto tlačiareň je pripravená pre prácu so smartphonmi. Jednoducho si stiahnite aplikáciu Canon PRINT a môžete tlačiť a skenovať pomocou svojho smartfónu či tabletu a priamo pristupovať ku cloudovým službám. Vstavaný režim prístupového bodu vytvára ad hoc bezdrôtovú sieť - takže môžete tlačiť a skenovať priamo bez nutnosti pripájaní k Wi-Fi sieti alebo používanie internetu. Zažite slobodu kreativity tlače a skenovania z cloudu s PIXMA Cloud Link Vylepšený PIXMA Cloud Link vám umožní rýchlo tlačiť fotografie z Facebooku, Instagramu a online albumov fotografií, tlačiť a skenovať dokumenty do cloudových služieb, ako je GoogleDrive, OneDrive a Dropbox, a dokonca odosielať naskenované súbory alebo obrázky priamo e-mailom - bez použitia počítača. * Tlačte ekonomicky viac stránok vďaka voliteľným atramentovým kazetám XL a automatickej obojstrannej tlači dokumentov Užite si minimálnu plytvanie a maximálne úspory. Tlačte ekonomicky viac stránok s úsporou nákladov až 50% vďaka voliteľným atramentovým kazetám XL a šetrite papier automatickou obojstrannou tlačou. Užite si zábavu nielen pri vytváraní osobných pohľadníc, kalendárov a ďalších materiálov pomocou softvéru Easy-PhotoPrint + Objavujte vlastnú kreativitu so službou Easy-PhotoPrint +. V tejto webovej službe môžete navrhovať a tlačiť vlastné pohľadnice, koláže fotografií a ďalšie materiály s použitím vlastných obrázkov z tabletu, počítača alebo cloudu ..


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON MG3650S Biela 0515C109 (54.90 €) na www.tpd.sk
CANON Pixma MG3650 S White (59.00 €) na www.domoss.sk
CANON PIXMA MG3650S biela (55.00 €) na www.aqt.sk
CANON PIXMA MG3650S 0515C109 (61.48 €) na www.arco.sk
CANON Multifunkcia PIXMA MG3650S biela A4 0515C109 (62.04 €) na www.axdata.sk