BONA Soap tekuté mydlo 1l

BONA Soap tekuté mydlo 1l
BONA Soap tekuté mydlo 1l
it

Bona Soap - Tekuté mydlo je mierne alkalický čistič, špeciálne vyvinutý pre drevené podlahy ošetrené olejmi Bona. Obsahuje prísady, ktoré vyživujú povrch podlahy a nahrádza materiál, ktorý bol odstránený počas čistenia. Ľahko sa aplikuje, je vhodné pre použitie v domácnosti, aj pre komerčné priestory. Obnovuje ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

  • Výrobca BONA
  • mydlá bona
  • Part number 7312797010104
  • Ean 7312797010104
  • Uvedenie na trh 2020

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 7312797010104
Bona Soap - Tekuté mydlo je mierne alkalický čistič, špeciálne vyvinutý pre drevené podlahy ošetrené olejmi Bona.
Obsahuje prísady, ktoré vyživujú povrch podlahy a nahrádza materiál, ktorý bol odstránený počas čistenia. Ľahko sa aplikuje, je vhodné pre použitie v domácnosti, aj pre komerčné priestory. Obnovuje olejovaný povrch
Príprava:
Odstráňte nečistoty z povrchu vysávačom, mopom alebo inou metódou suchého čistenia. Dôkladne pretrepte nádobu. Do 10 litrov studenej vody pridajte 0,2 litrov čističa.
Aplikácia:
Čistite pozdĺž vlákien dreva. Aplikujte dobre vyžmýkanou handrou, mopom alebo podobným nástrojom na čistenie. Pre silne znečistené podlahy doporučujeme použiť leštiaci stroj so zeleným padom.
Poznámka: Je dôležité, aby použité množstvo vody na čistenie podlahy bolo obmedzené na minimum. Ak chcete dosiahnuť lesklejší povrch podlahy, je možné podlahu naleštiť zasucha. Najlepšie výsledky dosiahnete použitím leštiaceho stroja (300 ot. / min) a červeného alebo bieleho padu.
Veľkosť balenia: 1 L
Riedenie: 0,2 litra na 10 litrov vody
Cena je za 1 balenie 1 liter
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BONA Soap tekuté mydlo 1l (18.00 €) na www.napodlahy.sk