E-BLUE Mazer Pro bielo-modrá EMS600WHCA-IU

E-BLUE Mazer Pro bielo-modrá EMS600WHCA-IU
E-BLUE Mazer Pro bielo-modrá EMS600WHCA-IU
it

Herná myš Mazer Pro Designéri dali myši tvar podobný krídlu lietadla. Ľavá časť myši vyčnieva a pravá je vysunutá von, a tak konštrukcia myši dostáva obrysy skutočného lietadla. Rovnako ako v lietadle sa môžete cítiť pri ovládaní tejto myši v hernom svete. Vďaka svojmu neobyčajnému designu s podsvietením, ktoré ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

  • Výrobca E-BLUE
  • myši e-blue
  • Part number ems600whca-iu
  • Ean 6921607105728
  • Uvedenie na trh 2016

Vlastnosti

Rozhrania

  • Rozhranie USB

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov EMS600WHCA-IU
    6921607105728
Herná myš Mazer Pro
Designéri dali myši tvar podobný krídlu lietadla. Ľavá časť myši vyčnieva a pravá je vysunutá von, a tak konštrukcia myši dostáva obrysy skutočného lietadla. Rovnako ako v lietadle sa môžete cítiť pri ovládaní tejto myši v hernom svete. Vďaka svojmu neobyčajnému designu s podsvietením, ktoré vyžaruje z celého tela myši skrz nebezpečné blesky, sa stane ozdobou každého hráčskeho stola.
Fascinujúce LED efekty
Celé telo myši križujú červeno podsvietené blesky, takže súperi na prvý pohľad vidia, že si s vami není radno zahrávať. Podsvietené je taktiež robustné pogumované koliesko. Túto myš proste neprehliadnete ani v zatemnenej miestnosti.
Ergonomický design pre pravákov
Ergonomický design myši je navrhnutý tak, aby vysunutá ľavá časť tvorila oporu palcu. Horná časť myši so špeciálnym tvarom a predĺženými tlačidlami dodáva pohodlie pri klikaní. Spodná časť myši sa rozširuje tak, aby vytvorila oporu pre dlaň.
Design inšpirovaný lietadlom
Designový koncept inšpirovaný krídlom lietadla sa výrazne premieta do ľavej spodnej strany myši, zatiaľčo pravá strana rešpektuje krivky lietadla je optimálne prispôsobená pre Vaše prsty.
Veľké gumové koliesko
Veľké gumové koliesko umožňuje dokonalú kontrolu pohybu. Listovanie stránkami, surfovanie po internete nebolo nikdy ľahšie.
Špecifikácia:
- Čip: AVAGO 5050
- Odozva: 250/500 Hz
- Akcelerácia: 8G
- Voliteľné DPI: 500/1200/1800/2500
- Zabudované závažie: 20 g
- Počet tlačidiel: 6
- Pripojenie: USB
- Životnosť tlačidiel: 10 000 000 kliknutí
- Rozmery: 125 x 85 x 40 mm
- Kompatibilná s: Windows Me/2000/XP/NT/Vista/Win7/Win8/Win10
e-box
Pevné plastové boxy so zatváraním na klip s vnútornou fixačnou vložkou dokonale ochrání produkty pri preprave a ušetria Vám veľa starostí a nákladov.
Najvhodnejšie pre žáner hier: MMORPG, RPG, MOBA, RTS
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

E-BLUE Myš Mazer Pro, 2500DPI, optická, 6tl., 1 koliesko, drôtová USB, bielo-modrá, herná (14.93 €) na www.andreashop.sk
E-BLUE Mazer Pro, biela / modrá (EMS600WHCA-IU) (15.30 €) na www.mall.sk