Nafukovačka MONDO 16051 Charmmy Kitty nafukovacie lehátko, 183*75 cm

MONDO 16051 Charmmy Kitty nafukovacie lehátko, 183*75 cm
Nafukovačka MONDO 16051 Charmmy Kitty nafukovacie lehátko, 183*75 cm
it

Mondo detské ležadlo do vody Charmmy Kitty od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 3 rokov je v jemnej ružovej farbe s obrázkom deťmi obľúbenej mačičky Charmmy Kitty. Dizajn detskej nafukovačky Charmmy Kitty dopĺňajú obrázky balónikov. Mačička Kitty je u dievčat obľúbená. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov MON16051
    8001011160518

Mondo detské ležadlo do vody Charmmy Kitty od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 3 rokov je v jemnej ružovej farbe s obrázkom deťmi obľúbenej mačičky Charmmy Kitty. Dizajn detskej nafukovačky Charmmy Kitty dopĺňajú obrázky balónikov. Mačička Kitty je u dievčat obľúbená. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm sa ľahko nafúkne, dieťa si ľahne buď na chrbát a môže sa len tak plaviť, alebo na brucho a môže sa učiť plávať. Nafukovací matrac dieťa udrží na hladine. Rozmery nafukovačkypre dievčatá sú 183*75 cm. S detským ležadlom do vody si deti naplno užijú pobyt v bazéne a kdekoľvek, kde sa môžu čľapotať a učiť plávať,a zároveň majú istotu nafukovačky poruke.

Detské ležadlo do vody vyrobené v Taliansku je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Hračka k vode sa jednoducho nafúkne a rovnako sa aj ľahko sfúkne a v prípade potreby ľahko uchová alebo prenesie, k čomu dopomáha aj mizivá váha. Pri plávaní a hraní sa vo vode dieťa zlepšuje svoju rovnováhu a fyzickú kondíciu. Ležadlo do vody pre deti je vyrobená talianskym výrobcom Mondo, ktorý sa špecializuje na výrobu plastových a gumených hračiek. Európska kvalita a pevný a odolný gumený materiál sú zárukou dlhodobej spoľahlivosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO nafukovacie ležadlo Charmmy Kitty 16051 ružové (11.99 €) na www.mackoviahracky.sk