Nafukovačka MONDO 16214 Barbie nafukovacie lehátko, 183*75 cm

MONDO 16214 Barbie nafukovacie lehátko, 183*75 cm
Nafukovačka MONDO 16214 Barbie nafukovacie lehátko, 183*75 cm
it

Mondo detské ležadlo do vody Barbie od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 3 rokov je v príjemných dievčenských farbách s obrázkom deťmi obľúbenej postavičky Barbie. Svetoznáma bábika Barbie je u dievčat obľúbená. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm sa ľahko nafúkne, dieťa si ľahne buď na chrbát a môže sa len ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov MON16214
    8001011162147

Mondo detské ležadlo do vody Barbie od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 3 rokov je v príjemných dievčenských farbách s obrázkom deťmi obľúbenej postavičky Barbie. Svetoznáma bábika Barbie je u dievčat obľúbená. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm sa ľahko nafúkne, dieťa si ľahne buď na chrbát a môže sa len tak plaviť, alebo na brucho a môže sa učiť plávať. Nafukovací matrac dieťa udrží na hladine. Rozmery nafukovačkypre deti Barbie sú 183*75 cm. S detským ležadlom do vody si deti naplno užijú pobyt v bazéne a kdekoľvek, kde sa môžu čľapotať a učiť plávať, a zároveň majú istotu nafukovačky poruke.

Detské ležadlo do vody vyrobené v Taliansku je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Detská nafukovačka, hračka k vode sa jednoducho nafúkne a rovnako sa aj ľahko sfúkne a v prípade potreby ľahko uchová alebo prenesie, k čomu dopomáha aj mizivá váha. Pri plávaní a hraní sa vo vode dieťa zlepšuje svoju rovnováhu a fyzickú kondíciu. Ležadlo do vody pre deti je vyrobená talianskym výrobcom Mondo, ktorý sa špecializuje na výrobu plastových a gumených hračiek. Európska kvalita a pevný a odolný gumený materiál sú zárukou dlhodobej spoľahlivosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO detské nafukovacie ležadlo Barbie 16214 (11.99 €) na www.mackoviahracky.sk