Nafukovačka MONDO 16323 Hello Kitty nafukovacie lehátko rider 110x55 cm

MONDO 16323 Hello Kitty nafukovacie lehátko rider 110x55 cm
Nafukovačka MONDO 16323 Hello Kitty nafukovacie lehátko rider 110x55 cm
it

Mondo detské ležadlo do vody Surf Rider Hello Kitty od talianskeho výrobcu v jemných dievčenských farbách má motív obľúbenej mačičky Hello Kitty . Nafukovačka pre dievčatá od 3 rokov je kvalitná pomôcka na plávanie, ktorá je bezpečná pre každé dieťa. Dva plastové držiaky na lehátku zaručujú stabilitu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov MON16323
    8001011163236

Mondodetské ležadlo do vody Surf Rider Hello Kittyod talianskeho výrobcu v jemných dievčenských farbách má motív obľúbenej mačičky Hello Kitty. Nafukovačkapre dievčatá od 3 rokov je kvalitná pomôcka na plávanie, ktorá je bezpečná pre každé dieťa. Dva plastové držiaky na lehátku zaručujú stabilitu dieťaťa v každej situácii. Ľahko sa dajú uchopiť a pohodlne sa držia. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 110 cm má v prednej časti priesvitné okienko, cez ktoré môže dieťa sledovať vodu pod sebou. Detská nafukovačka do vody sa jednoducho nafúkne. Dieťa si ľahne na surfe buď na chrbát a môže sa len tak vznášať na hladine, alebo si ľahne na brucho a môže sa učiť plávať. Detská nafukovačka do vody s rozmermi 110*55 cm dieťa bezpečne udrží na hladine, a tak sa dieťa dokáže naučiť plávať rýchlejšie.

Detské ležadlo do vody vyrobené v Taliansku je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Hračka k vode sa jednoducho nafúkne a rovnako sa aj ľahko sfúkne a v prípade potreby ľahko uchová alebo prenesie, k čomu dopomáha aj mizivá váha. Pri plávaní a hraní sa vo vode dieťa zlepšuje svoju rovnováhu a fyzickú kondíciu. Ležadlo do vody pre deti je vyrobená talianskym výrobcom Mondo, ktorý sa špecializuje na výrobu plastových a gumených hračiek. Európska kvalita a pevný a odolný gumený materiál sú zárukou dlhodobej spoľahlivosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO nafukovacie ležadlo Surf Rider Hello Kitty 16323 ružové (5.99 €) na www.mackoviahracky.sk