KOLO Elektrický napájací zdroj pre 1-3 230V / 24V 96004

KOLO Elektrický napájací zdroj pre 1-3 230V / 24V 96004
KOLO Elektrický napájací zdroj pre 1-3 230V / 24V 96004
it

KOLO Elektrický napájací zdroj pre 1-3 pisoáre 230V / 24V 96004000 - Pre napájanie z el. siete 230V AC - Výstupné napätie 24 V DC - Váha: 1 kg Pisoáre pre moderné verejné priestory Pisoáre Nova Pro s automatyckým splachovacím systémom, kompletne skrytým v zadnej časti pisoára sú vysoko spoľahlivo a dokonale bezpečné ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5906976034283
KOLO Elektrický napájací zdroj pre 1-3 pisoáre 230V / 24V 96004000
- Pre napájanie z el. siete 230V AC
- Výstupné napätie 24 V DC
- Váha: 1 kg
Pisoáre pre moderné verejné priestory
Pisoáre Nova Pro s automatyckým splachovacím systémom, kompletne skrytým v zadnej časti pisoára sú vysoko spoľahlivo a dokonale bezpečné pred vandalmi.
Vďaka automatickým splachovačům ponúkaným k pisoárom KOLO, pisoáre splachujú iba po použití. Inonované odsávacie sifóny, splachujúcich iba 1 litrom vody namiesto obvyklých 2 litrov, činí pisoáre KOLO hospodárnymi - spotreba vody je 50% nižšia.
A to bez narušenia komfortu a hygieny.
V ponuke nájdete aj malý pisoár Nova Pre Pico s tlačným ventilom a pisoár "bez vody" Cero - pre ešte väčšie úspory vody.
SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v ČR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.
K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiovej rady výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).
Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.
SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.
Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KOLO 96004000, 230V/24V (68.60 €) na www.prva.sk