MAXVUE VISION ColourVue Crazy šošovky - Cat Eye (2 ks trojmesačné) - dioptrické

MAXVUE VISION ColourVue Crazy šošovky - Cat Eye (2 ks trojmesačné) - dioptrické
MAXVUE VISION ColourVue Crazy šošovky - Cat Eye (2 ks trojmesačné) - dioptrické
it

CRAZY ŠOŠOVKY - Trojmesačné hydrogélové crazy šošovky (2 kusy, uložené v blistroch) dokážu fantastickým spôsobom zmeniť výraz akýchkoľvek očí pri zachovaní maximálneho komfortu a pohodlia. Idete na diskotéku, na večierok, ku kamarátom? Šokujte extra zjavom! Pre uchovanie crazy šošoviek a ich pravidelné používanie je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov CLV-TCAED
    9555644812621
CRAZY ŠOŠOVKY - Trojmesačné hydrogélové crazy šošovky (2 kusy, uložené v blistroch) dokážu fantastickým spôsobom zmeniť výraz akýchkoľvek očí pri zachovaní maximálneho komfortu a pohodlia. Idete na diskotéku, na večierok, ku kamarátom? Šokujte extra zjavom! Pre uchovanie crazy šošoviek a ich pravidelné používanie je potrebné zakúpiť roztok a puzdro na kontaktné šošovky.
Upozornenie: Crazy kontaktné šošovky nie sú korekčnou zrakovou pomôckou! Jedná sa o zábavné šošovky, v ktorých sa väčšinou zhorší predovšetkým periférne videnie, preto v nich nie je vhodné riadiť a vykonávať činnosti pri ktorých potrebujete na 100% bezchybne vidieť!
Uvedený obrázok u produktu je oficiálne dodávaný výrobcom a je iba ilustračný. Výsledný efekt vždy záleží na pôvodnej farbe oka používateľa a môže sa od ilustračného obrázku líšiť. K väčšine crazy šošoviek uvádzame fotky reálnych ľudí, pre lepšiu predstavu výslednej zmeny farby oka.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MAXVUE ColourVue Crazy šošovky - Cat Eye (2 ks trojmesačné) - dioptrické (14.99 €) na www.k-sosovky.sk
MAXVUE ColourVue Crazy šošovky - Cat Eye (2 ks trojmesačné) - dioptrické (15.39 €) na www.kup-sosovky.sk