Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035

SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
5x
Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
  • Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
  • Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
  • Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
  • Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035
  • Odpadkový kôš SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035

Bezdotykový odpadkový kôš Simplehuman RECTANGULAR 58L black - ST2035 Záruka 5 rokov 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií Predĺžená záruka v dĺžke 5 rokov Kôš vyrobený z matnej nerez ocele Fingerprint proof ochrana proti odtlačkom prstov Tiché otváranie a zatváranie veka Jednoduchá výmena ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 58 l

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 838810022321
    ST2035
Bezdotykový odpadkový kôš Simplehuman RECTANGULAR 58L black - ST2035
Záruka 5 rokov
100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií
Predĺžená záruka v dĺžke 5 rokov
Kôš vyrobený z matnej nerez ocele
Fingerprint proof ochrana proti odtlačkom prstov
Tiché otváranie a zatváranie veka
Jednoduchá výmena odpadkového vreca
Luxusný dizajn
Praktický zásobník na odpadkové vrecia
Prevádzka koša na adaptér / batérie
Veko z nerez ocele
Ovládanie hlasom pomocou slov "open can"
Plynulý, rovnomerný výkon
Predstavenie košov Simplehuman
Vlastnosti bezdotykových košov Simplehuman RECTANGULAR 58L
Bezdotykové odpadkové koše Simplehuman sú navrhnuté a vytvorené tak, aby urobili váš život ešte jednoduchším, než bol doteraz. Pri priložení ruky alebo objektu k infračervenému senzoru koša Simplehuman sa veko automaticky otvorí, a to rýchlo a zároveň ticho. Otváranie je riadené kvalitným motorčekom, ktorý má vysokú výdrž a je veľmi tichý. Senzory pre otváranie sú dva, hore aj vpredu. Na rýchly pohyb nereagujú, a tak sa neotvoria pri bežnej chôdzi okolo, ale až keď naozaj niečo potrebujete vyhodiť. Bezdotykové koše Simplehuman Rectangular možno dokonca otvoriť aj z väčšej vzdialenosti, a to za použitia senzora zvuku, reagujúceho na slová "open can". Materiálovo sú bezdotykové koše Simplehuman nadštandardné - vyrobené sú z luxusnej kvalitnej ocele. Každý určite ocení úložný priestor pre vrecia zo zadnej strany. Napájanie je riešené batériami alebo adaptérom (adaptér je súčasťou balenia, batérie nie).
Ovládanie hlasom
Dávať povely nikdy nebolo jednoduchšie. Tri integrované mikrofóny, ktoré sú rozmiestnené do tvaru trojuholníka, zaisťujú presné rozpoznávanie hlasu aj v rušnom a hlasitom prostredí. Senzor zvuku reaguje na tri základné povely. Vyslovením "open can" sa veko koša otvorí a vy tak môžete pohodlne vyhodiť všetko, čo potrebujete, a to napríklad aj z diaľky. Požiadavkou "stay open" zabezpečíte, aby kôš zostal otvorený a bol k dispozícii po dlhšiu dobu. Veko koša sa zatvorí až po vyslovení tretej "čarovnej" formulky "close can" alebo automaticky po 10 minútach.
Šikovný pohybový senzor
Kôš má tiež senzor pohybu. Infračervené pole sníma priestor nad a pred košom tak, aby sa automaticky otvoril jednoduchým mávnutím ruky. Keď práve kôš nepoužívate, sníma snímač len priestor nad ním, aby sa zbytočne neotváral pri každom pohybe v okolí. Akonáhle ale kontajner otvoríte, zaberá senzor aj miesto pred košom, aby zostal v pohotovosti tak dlho, ako potrebujete.
Plynulý, rovnomerný výkon
Systém integrovanej prevodovky umožňuje rýchly a hladký chod otvárania koša. Veko sa nezadrháva a plynule sa pohybuje ako hore, tak aj dole.
Tichý chod
Hlasitosť motorčeka bezdotykového koša je iba 52 db (čo zodpovedá hlasitosti ľudského šepotu). Je o 50% tichší, než u konkurenčných bezdotykových košov.
Elegantný dizajn, jednoduchá výmena odpadových vriec
Vonkajšiu stranu veka je možné zdvihnúť pre jednoduchú výmenu odpadového vreca (sáčku). Nie je nutné odobrať celý vršok koša. Až budete hotoví, jednoducho vrátite veko späť. Okraje vreca zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste.
Praktický zásobník na vrecia
Vďaka integrovanému zásobníku na sáčky budete mať nový sáčok vždy poruke. Balenie sáčkov Simplehuman sa presne vojde do priestoru v koši. Vrecko možno pohodlne vytiahnuť jednou rukou.
Balenie náhradných odpadkových vriec
Náhradné balenia vriec na odpad do koša Simplehuman sú navrhnuté tak, aby presne sedeli do vstavaného zásobníka vnútri koša, prístupného zo zadnej strany. 
Antibakteriálna a bezotlačková povrchová úprava
Povrch je ošetrený nano technológiou s prímesou častíc striebra, ktorá chráni nerezovú oceľ pred odtlačkami prstov a choroboplodnými zárodkami (vírusmi, baktériami). Kôš zostáva ako nový ešte dlhú dobu po zakúpení.
Vrecia vytvorené na mieru vášmu košu
K tomuto modelu bezdotykového koša na odpadky od Simplehuman pasujú vrecia typu Q. Sú navrhnuté tak, aby bezchybne sedeli na okrajoch koša a neskĺzavali dolu. Sťahovacie uchá a pevný materiál zabezpečia, že vrecia udržia odpad tam, kde má byť.
Záruka 5 rokov
Simplehuman používa špičkové materiály a inovatívne výrobné postupy. Preto vám pre tento model koša môže ponúknuť záruku 5 rokov.
Technická špecifikácia:
Model: Simplehuman RECTANGULAR 58L black - ST2035
Farba: matná oceľ / čierna
Materiál: nerezová ocel kefovaná
Objem: 58 litrov
Výška: 63 cm (s otvoreným vekom 88 cm)
Šírka: 47 cm
Hĺbka: 33 cm
Napájanie: 4,5 V adaptér / 6 x 1,5 V batéria typu AA (nie sú súčasťou balenia)
Kompatibilné s odpadkovými vrecami typu: Q
Obsah balenia:
1x Simplehuman RECTANGULAR 58L black - ST2035
1x Napájací adaptér
1x Balenie náhradných sáčkov typu Q
1x Používateľský SK manuál
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SIMPLEHUMAN RECTANGULAR 58L - ST2035 (269.00 €) na www.roboticky-vysavac.sk
SIMPLEHUMAN ST2035, 58 L, čierna oceľ (279.95 €) na www.alza.sk