Odvlhčovač CONCEPT OV2000 Perfect Air

CONCEPT OV2000 Perfect Air
4x
Odvlhčovač CONCEPT OV2000 Perfect Air
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Odvlhčovač vzduchu Perfect Air s ionizátorom OV2000 Zatočte s plesňami raz a navždy Nadmerná vzdušná vlhkosť v našich domovoch spôsobuje nielen škody na majetku, ale môže ohroziť aj naše zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím pre rozvoj plesní, ktoré nám môžu spôsobiť zdravotné komplikácie ako zápaly ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Hlučnosť 47 dB
  • Kódy predajcov 8595631004432
    OV2000
    ov2000

Odvlhčovač vzduchu Perfect Air s ionizátorom OV2000

Zatočte s plesňami raz a navždy

Nadmerná vzdušná vlhkosť v našich domovoch spôsobuje nielen škody na majetku, ale môže ohroziť aj naše zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím pre rozvoj plesní, ktoré nám môžu spôsobiť zdravotné komplikácie ako zápaly dutín, zápal priedušiek či ďalšie ochorenia dýchacieho ústroja. Pokiaľ Váš byt či pivnicu trápi pleseň, s najväčšou pravdepodobnosťou je tu vysoká vlhkosť. Pri hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálnym pomocníkom na ochranu nielen Vášho zdravia, ale aj majetku.

Režimy odvlhčovania

Odvlhčovač OV2000 je vhodný do priestorov s veľkosťou až 120m2. Na výber máte zo štyroch režimov odvlhčovania. Tichý režim je ideálny, pokiaľ v miestnosti budete spať, vlhkosť si v tomto prípade môžete nastaviť od 35 do 80 % v päťstupňových krokoch. Takzvaný "suchý" režim využijete najmä pri sušení bielizne, odvlhčovanie skríň či malého priestoru, kedy vzduch prúdi na maximum. Ďalej si môžete vybrať z nepretržitého alebo automatického režimu. Pri automatickom režime je vlhkosť nastavená na hodnotu 55 %.

Veľký objem

Za jediný deň zvládne skondenzovať až 20 l vody. Vďaka tomu ho využijete nielen v domácnosti, ale aj v krytých bazénoch alebo v zimnej záhrade. Po naplnení veľkej - 5,5 l nádoby sa prístroj sám automaticky vypne. Nádobu nemusíte vylievať, stačí pripojiť hadičku a vodu môžete nechať odtiecť. Ľahkú manipuláciu umožňujú kolieska, vďaka ktorým môžete prístroj ľahko premiestňovať z izby do izby.

Čistý vzduch

Tlačidlo "AIR CLEAN" slúži na spustenie režimu čistenia vzduchu. Ventilátor sa otáča a kompresor nepracuje. Odvlhčovač OV2000 je tiež vybavený sklopným výstupným otvorom na odvlhčený vzduch. Jednoducho si klapku nastavíte a vzduch je rovnomerne šírený po celej miestnosti.

Ionizácia

Náš odvlhčovač zastúpi rovno dva spotrebiče. Dokáže ovlhčiť aj vyčistiť vzduch v jednom kroku, pretože zastupuje čističku aj odvlhčovač. Ionizácia je ďalšou, veľmi dôležitou funkciou čističky. Vzduch sa ionizuje pomocou elektrického výboja, tzn. zvyšuje množstvo iónov vo vzduchu, ktoré nám ho pomáhajú čistiť. Ich počet má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a hlavne pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy.

Indikátor vlhkosti

Na indikátore môžete vidieť oranžovú, zelenú alebo červenú farbu. Farba sa mení podľa zmeny vlhkosti v miestnosti. Keď vlhkosť klesne pod 50%, svetlo bude svietiť oranžovou farbou. Zelenou farbou bude svietiť v prípade vlhkosti okolo 50 - 70 %. Posledná, červená farba, signalizuje vlhkosť, ktorá presahuje 70 %.

Vlastná ochrana proti namrznutiu

Svietiaca LED kontrolka "DEFROST" Vás upozorní na klesajúcu teplotu. Nemusíte sa báť, že voda v odvlhčovači namrzne. V prípade, keď teplota klesne pod 23°C, prístroj automaticky prestane pracovať a začne sa ohrievať. Po odmrazení kontrolka zhasne a prístroj začne znovu odvlhčovať. Červená kontrolka "TANKFULL" upozorňuje, pokiaľ je zásobník na vodu zle vložený alebo chýba. Táto kontrolka tiež upozorňuje na plný zásobník. Pri naplnení zásobníka sa prístroj automaticky vypne.

Časovač

Pri odvlhčovači OV2000 si môžete nastaviť čas, po ktorý chcete, aby pracoval. Môžete jednoducho nastaviť čas od 0 - 24 hodín. Vďaka displeju budete mať vždy prehlaď o zostávajúcom čase. Časovač sa zastaví, akonáhle je nádržka na vodu plná. Po vyprázdnení sa časovač opäť spustí.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CONCEPT OV2000 (279.00 €) na www.tpd.sk
CONCEPT Odvlhčovač Perfect air OV2000 biely (OV2000) (279.00 €) na www.datart.sk
CONCEPT OV2000 (279.00 €) na www.hej.sk
CONCEPT OV2000 (279.00 €) na www.prva.sk
CONCEPT OV2000 Perfect Air (279.00 €) na www.mall.sk