Odvlhčovač K&M Pohlcovač vlhkosti HumiStop + Náhradná náplň

K&M Pohlcovač vlhkosti HumiStop + Náhradná náplň
Odvlhčovač K&M Pohlcovač vlhkosti HumiStop + Náhradná náplň
it

Pohlcovač vlhkosti HUMISTOP vo výhodnom balení s náhradnou náplňou navyše. Pohlcovač vlhkosti je vhodný do miestností so vznikom nadmiernej vlhkosti alebo do málo vykurovaných miestností. Ako sú kuchyne, kúpeľne, práčovne, dielne a pivnice. Odstraňovaním vhlkosti zabraňuje vzniku pliesní, korózií, zápachu, vlhkých ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov AK101 set
Pohlcovač vlhkosti HUMISTOP vo výhodnom balení s náhradnou náplňou navyše.
Pohlcovač vlhkosti je vhodný do miestností so vznikom nadmiernej vlhkosti alebo do málo vykurovaných miestností. Ako sú kuchyne, kúpeľne, práčovne, dielne a pivnice. Odstraňovaním vhlkosti zabraňuje vzniku pliesní, korózií, zápachu, vlhkých škvŕn na stenách, poškodzovaniu tapiet alebo vlhnutiu textílií.
HUMISTOP postupne mení nadmernú vlhkosť na soľný roztok bez zápachu. Zároveň nevysušuje vzduch.
Umiestňujte na poličku alebo zem. Dbajte na dodržanie minimálneho odstupu od stien (aspoň 10cm) pre zabezpečenie dostatočnej cirkulácie vzduchu. Jeden HUMISTOP vystačí na miestnosť s plochou do 18m2. Pri väčších miestnostiach doporučujeme použiť viacej kusov.
Balenie obsahuje 1ks plastový držiak s nádobkou na skondenzovanú vodu so stupnicou, 1ks vzduchotesne uzavreté vrecúško granulátu s obsahom 350 g.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

K&M Pohlcovač vlhkosti HUMISTOP + náhradná náplň (10.49 €) na www.hausmarket.sk