LYNX CS Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, SPX-MM

LYNX CS Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, SPX-MM
LYNX CS Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, SPX-MM
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LYNX CS Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, SC/SC SPX-MM (.86 €) na lacnenotebooky.eu