Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie optické siete ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Oem, Opticord, Ubiquiti, Keline, Delock a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 4
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
2011

ŠPECIFIKÁCIA médium • Single módovej vlákno (SM) aplikácia • 1000BASE-LH vzdialenosť • Do 40 km Vlnová dĺžka (Wavelength) • 1310 nm Konektor (y) • LC Cena platí len pre komerčný sektor a nie pre ...

184.86
ponúka 1 obchod Do obchodu
2011

Technická špecifikácia 16 Portový pasívny PoE Panel vr.napájacího zdroja 48V/2,5A (120W) Určený až pre 16 zariadení ktoré umožňujú vzdialené napájanie cez datový kábel pomocou PoE. Napájané ...

41.33
ponúka 1 obchod Do obchodu
2011

19"ventilačná jednotka je určená pre vertikálne umiestnenia do rozvádzača. Jednotka obsahuje termostat pre nastavenie rozsahu teplôt a dva ventilátory (30 W). Parametre: Ventilátor: 2 x ...

112.17
ponúka 1 obchod Do obchodu
-8%
2015

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

143.87
ponúka 1 obchod Do obchodu