Outdoorový nôž COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm

COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm
2x
Outdoorový nôž COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm
  • Outdoorový nôž COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm
  • Outdoorový nôž COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm
it it

Motýlik za skvelú cenu!!! Ten typ noža - motýlik, je známy vo svete pod názvom balisong. Prvé balisongy pochádzali z Filipín, kde slúžili domorodcom ako nástroje v každodennej práci. O niečo neskôr sa začali používať aj vo východných bojových umeniach.Mnohé mýty a mylné predstavy o ich modernom osude a použití sa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Motýlik za skvelú cenu!!!
Ten typ noža - motýlik, je známy vo svete pod názvom balisong. Prvé balisongy pochádzali z Filipín, kde slúžili domorodcom ako nástroje v každodennej práci. O niečo neskôr sa začali používať aj vo východných bojových umeniach.Mnohé mýty a mylné predstavy o ich modernom osude a použití sa objavili okolo týchto populárnych skladacích nožov. Mnoho ľudí, najmä tých, ktorí milujú akčné filmy, ich spája so zločinom a zločincami. 
Hoci názov balisong má mnoho výkladov a veľa diskusií je o jeho pôvode a význame, najčastejšie je označovaný ako "spev motýľa" - vzhľadom na charakteristický vzhľad noža pri vykonávaní trikov a zvuk, ktorý pri tom vydáva.Veľa trikov a rôzne variácie z týmto nožov je možné vidieť vo videách zverejnených na YouTube.
Dokonca aj populárna herečka Angelina Jolie predvádzala takéto vystúpenia počas jedného z televíznych rozhovorov (Angelina Jolie - Butterfly Knife skills). Táto nahrávka bola sledovaná takmer 5 miliónmi divákov, čo hovorí samo za seba.My však, v súlade s mottom, ktorý predstavujeme od samého začiatku, by sme vám chceli pripomenúť, že nôž je nástroj, ktorý nám má slúžiť na prospešné veci a uľahčovať život, a nie predmet používaný na hranie alebo predvádzanie svojich zručností ostatnému puliku. A už v žiadnom prípade na páchanie trestných činov.
Tento celokovový motýlik má povrchovú úpravu vo vysokej kvalite. Veľmi populárny je hlavne medzi mladými pre jeho netypické otváranie. Na rukoväti má poistnú zarážku proti náhodnému otvoreniu alebo zatvoreniu. Celý nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.
Technické údaje : celková dĺžka - 21,6cm; dĺžka čepele - 9,7cm; šírka čepele - 1,8cm; hrúbka čepele - 2,6mm; hmotnosť - cca 130g; poistka - áno; oceľ - nerezová 440;
Upozornenie! Tento nôž si môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov! Odoslaním objednávky potvrdzujete túto skutočnosť!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

COLUMBIA Nôž motýlik XL Black 22/10cm (5.95 €) na www.margaretkashop.sk