Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD

LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
5x
Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN multináradie armádne MUT EOD

Tvrdá a drsná dokonalosť , to je Leatherman MUT EOD . Ako raketa sa vrútil tento nástroj medzi vojenské nože a hneď si získal veľa ocenení , spokojných zákazníkov a nasledovníkov ! Je to multifunkčný nástroj s jasnou špecifikáciou a určením - taktický , armádny, strelecký a praktický nástroj nielen pre armádu, ale aj ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet funkcií 16
  • Dĺžka ostria 12.7 cm
  • Hmotnosť 200 g

Dizajn

Ostatné

Tvrdá a drsná dokonalosť , to je Leatherman MUT EOD . Ako raketa sa vrútil tento nástroj medzi vojenské nože a hneď si získal veľa ocenení , spokojných zákazníkov a nasledovníkov ! Je to multifunkčný nástroj s jasnou špecifikáciou a určením - taktický , armádny, strelecký a praktický nástroj nielen pre armádu, ale aj bežného strelca, policajtov a lovcov . Leatherman MUT EOD sa pripojí presne tam kde ho potrebujete . Má rýchlo odnímateľnú sponu z titánu , vďaka nej si ho pripnete na opasok alebo ho môžete ukryť do odolného puzdra a umiestniť tak napríklad na batoh . Telo je zo 100 % nerezovej ocele. Vďaka veľkej záťaži kladenej na tento nôž je väčšina prvkov vyvedená v špeciálnych materiáloch alebo sú hlboko eloxované .
Leatherman MUT EOD obsahuje 17 špecializovaných nástrojov a adaptér na 3 výmenné bity . MUT EOD je armádny taktický nôž, ktorý sa drží pohodlne v dlani , ovláda sa dokonale v rukaviciach a nôž aj pílku otvoríte kľudne len jedným prstom ruky . Na neroztvorenom MUT EOD nás ako prvé určite zaujme čepeľ noža . Tá je kombinovaná , má teda časť s hladkým a časť so zubatým ostrím . Naviac má skosenú špičku , ktorá je ideálny nástroj na sťahovanie alebo rezanie mäsa , napríklad pre lovca . Z ďalších ostrých prvkov tu nájdeme pílku . Tá je skvele vyriešená a ostrená , má zuby v dvoch radoch a reže pohodlne drevo , plast , gumu a iné materiály . Všetky prvky noža Leatherman MUT EOD sú osadené poistkou proti nechcenému uzavretiu .
Kliešte na noži Leatherman MUT sú skvele ergonomicky vyriešené a pripravené na akúkoľvek taktickú úlohu , čo im zadáte . Majú špecifický úzky zobák vhodný na jemné manévrovanie a prácu s výbušninou . Za ním nájdete špeciálnu hlavicu na prácu s rozbuškou a jej aktivovanie . Kliešte rýchlo prestrihnú čokoľvek čo im postavíte do cesty . Ostnatý drôt aj oceľové lano , to všetko im podľahne. Veľkou výhodou sú jednoducho a rýchlo vymeniteľné britvy . Na spodnej časti za hlavicou klieští nájdete odizolovací mechanizmus k odobraniu krytu z drôtov a káblov .
Dokonale je vyriešená rukoväť noža Leatherman MUT EOD . Tá prechádza cez kladivo , ktoré sa v teréne môže vždy hodiť . Pomocou zobáka odstránite zaseknutú nábojnicu v komore a dokonca s ním vďaka rezáku prerezať aj lano , drôty a šnúry . Naviac je nôž pohodlný, vďaka klipsu umiestniteľný práve tam , kde ho nutne potrebujete . Jedným z veľmi cenených prvkov každého vojaka je nástroj na umiestňovanie rozbušky do výbušniny typu C4 , jednoducho ho vyklopíte a môžete používať . Za ECstore.sk jednoznačne odporúčame pozrieť nižšie priložená videá , budete v úžase z toho , čo všetko tento taktický EOD nôž dokáže.
Leatherman MUT EOD je plný rôznych adaptérov . Je tu adaptér s plochým a krížovým skrutkovačom , ktorý je geniálne a funkčne schovaný a vyjde až po stlačení tlačidla na boku tela . Vaša zbraň je to, na čo sa budete musieť vždy v teréne spoľahnúť , preto je dobré sa o ňu riadne starať . Leatherman MUT EOD je preto vybavený nástrojmi na čistenie zbraní . Obsahuje adaptér na kefu, určený hlavne na čistenie a škrabku z karbónu , na odstránenie usadenín , strelného prachu a splodín . S nožom dostanete tiež veľa bitov a nástavcov , vhodných na uťahovanie skrutiek , prispôsobovanie Vašej zbrane a nastavenie Vašej pažby a streleckej mechaniky . Neviete si s výberom nástroja firmy Leatherman rady? Ľahká pomoc ! Navštívte našu poradňu a záložku Ako si správne vybrať nástroj Leatherman.
Leatherman svojim výrobkom plne dôveruje , preto na ne dáva záruku 25 rokov . Kvalita sa tu jednoznačne spozná a i z noža Leatherman MUT EOD sa dá vycítiť . Ak ju chcete spoznať aj Vy na vlastnej koži, odporúčame kupovať len tie originálne a pravé výrobky od firmy Leatherman. Ten svoje výrobky zaobstaral od výroby špecifickým číslom, ktoré si na ich stránkach môžete po kúpe overiť . Vyhnete sa tak falzifikátom, nekvalitnému lacnému tovaru a šedému dovozu, ktorých je veľká kopa. ECstore.sk predáva len tie pravé a originálne nože a multifunkčné nástroje firmy Leatherman .
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE LEATHERMAN MUT EOD:
Nástroje:
Kombinované uťahovacie kliešte
Výmenné nože na štikanie mäkkých aj tvrdých drôtov z ocele 154cm
Štípacie kliešte na lanká a veľmi tvrdé drôty
Elektrické kliešte
Combo nôž z materiálu typu 420HC
Pílka s dvojradovým ostrím
Kladivo
Výmenný rezací hák
Zástrčný nástavec na skrutkovače
Nadstavec na uvoľnenie poistky pre demontáž automatických zbraní
Výmenná bronzová škrabka z karbónu
Adaptér pre kefu na zbrane
Karabína / otvárač na fľaše
Adapter na bity
Nástroj na uvoľnenie zaseknutej nábojnice
Nástroj na úpravu výbušniny C4
Odnímateľná titánová spona
Všetky čepele a nástroje majú poistku
Puzdro z odolnej textílie
BIT KIT:
Krížový bit # 1-2 a 3/16 plochý bit
Krížový bit # 2 a 1/4 plochý bit
Torx # 15 a šesťhran 7/64
Kľúč k úprave a nastavenie mušky zbrane 3/8 "
Rozmery:
Dĺžka zavretého noža 12,7 cm
Dĺžka čepele 7,62 cm
Hmotnosť 317,5 g
Názorné akčné video o noži Leatherman MUT EOD
Produktové video nástroja Leathermen MUT EOD
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEATHERMAN MultiTool Mut (234.26 €) na www.helveti.cz
LEATHERMAN MUT (246.50 €) na www.mall.sk
LEATHERMAN Mut EOD black (037447868931) (238.50 €) na www.alza.sk