Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black

LEATHERMAN Surge Black
13x
Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
  • Outdoorový nôž LEATHERMAN Surge Black
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Leatherman Surge Black je jednoducho pracant. Je to jeden z najväčších nástrojov, pri zatvorení má skutočných 11,5 cm dĺžky a vďaka množstvu vybavenia je jeho váha vyššia a to 335 g. Dobre sedí do dlane a dáva jednoznačne poznať kto je tu poriadny ťahúň. Nie je to nôž, čo by ste pravdepodobne nosili na opasku, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet funkcií 21
  • Dĺžka ostria 11.5 cm
  • Hmotnosť 200 g

Dizajn

Ostatné

Leatherman Surge Black je jednoducho pracant. Je to jeden z najväčších nástrojov, pri zatvorení má skutočných 11,5 cm dĺžky a vďaka množstvu vybavenia je jeho váha vyššia a to 335 g. Dobre sedí do dlane a dáva jednoznačne poznať kto je tu poriadny ťahúň. Nie je to nôž, čo by ste pravdepodobne nosili na opasku, pripnutý na batohu alebo vo vreckách, ale perfektne poslúži skoro v akejkoľvek situácii v aute, dielni, pri dlhých cestovateľských potulkách, kde sa takáto výbava môže hodiť. 21 nástrojov z neho robí záložnú dielňu vhodnú pre domáce potreby a opravy, poslúži dobre ako na bicykli, tak motorke. Pri práci pomôže aj remeselníkom , stavbárom, robotníkov a údržbárom. Proste na všetky remeslá, kde je potrebný poriadny nástroj. Chcete rovnaký nôž ale v klasickej kovovej farbe so zhodným prevedením? Pozrite sa na Leatherman Surge .
Telo noža Surge Black, ktoré je vyrobené z kvalitnej a 100 % nerezovej ocele skrýva vo vnútri, ako hlavný dominantný prvok veľké kliešte. Majú špicatejšie zakončenie pre jemnejšiu manipuláciu, postupom sa k rukoväti štiepacej hlavice zväčšuje. Rúbu tenké a hrubé drôty, poslúžia k uťahovaniu, držaniu všemožných predmetov a podobne, práca sa pre nich vždy nájde. Nemajú výmenné štikacie plochy, ale aj tak sú stále ostré. Vnútri rukoväte leží relatívne veľký otvárač na fľaše a konzervy. Za nimi je vymeniteľný bit s plochým a krížovým skrutkovačom, všetko o optimálnej veľkosti a uložené v rukoväti noža Surge Black. Na druhej rukoväti nájdete veľký plochý a malý hodinársky skrutkovač. Ten je potrebný, ak hľadáte nástroj na opravu okuliarov hodiniek a podobne. Za nimi potom nájdete šidlo s otvorom na prepichovanie kože, gumy a iných materiálov .
Uzatvorením kliešťov Vám v ruke vznikne solídne vyzerajúci pevný a masívny nôž Leatherman Surge Black s eloxovanou úpravou povrchu v čiernej farbe. Z neho potom môžete palcom jednej ruky vytiahnuť nôž a hneď ho začať používať . Je extrémne ostrý , prevedením špicatý , vyrobený z odolného materiálu typu 420 HC a rovnako ako všetky nástroje , tak má aj nôž na nástroji Leatherman Surge Black poistku proti uzavretiu . Na protiľahlej strane nástroja leží nôž s ozubenou profilovanou čepeľou. Ideálne do kastlíka v aute ako záchranársky nôž , napríklad na prerezanie pásov v aute a iné. Jeho špička nemá hrot, takže s ním nikoho pri používaní neporaníte. Neviete si s výberom Vášho noža rady a chcete poradiť? Navštívte našu poradňu - Ako si správne vybrať nôž Leatherman .
Z radu ostrých nástrojov na noži Leatherman Surge Black nájdeme ešte pílku s dvojradovým zubami, ktorá sa parádne zahryzne do akéhokoľvek dreva a využitie pre ňu nájdete napríklad v kempe alebo pri cestovaní. Pri bližšej ohliadke zistíte, že je pílka výmenná a miesto nej si môžete do noža pridať list s pilníkom s diamantovou úpravou povrchu a druhou stranou určenou na pilovanie kovu, plastu a dreva. Leatherman Surge disponuje aj úžasne vykonanými nožnicami. Tie sú veľmi ostré, oproti iným nožniciam iných výrobcov, absolútne precízne prevedené, so širokým záberom strihania.
U firmy Leatherman, máte parádnu záruku na nože celých 25 rokov. Kvalita sa tu jednoducho pozná. Ak ju chcete spoznať aj Vy, odporúčame kupovať len originálne a pravé výrobky fiirmy Leatherman. Ten svoje produkty zaobstaral od výroby špecifickým číslom, ktoré si na ich stránkach môžete po kúpe overiť. Vyhnete sa tak falzifikátom, nekvalitnému lacnému tovaru a šedému dovozu. ECstore.sk predáva len tie pravé a originálne nože a multifunkčné nástroje firmy Leatherman.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE NOŽA LEATHERMAN SURGE BLACK:
Nástroje:
Kombinované kliešte
Štiepacie kliešte na mäkké drôty
Štiepacie kliešte na tvrdé drôty
Štiepacie kliešte na lanká
Elektrické kliešte
Nôž z ocele 420HC
Ozubený nôž z ocele HC
Pílka
Nožnice
Pilník na drevo a kov
Pilník s povrchovou diamantovou úpravou
Výmenník na čepele
Nadstavec na veľké bity
Nástavec na malé bity
Veľký skrutkovač
Šidlo s otvorom
Pravítko
Otvárač na fľaše
Otvárač na konzervy
Odizolovacie kliešte
Krúžok na kľúče alebo karabínu
Kožené alebo nylonové puzdro
BIT KIT:
Krížový # 1-2 a 3/16 "skrutkovač
Krížový hodinársky skrutkovač okuliarov a plochý hodinársky skrutkovač
Rozmery:
Dĺžka zavretého noža 11, 5 cm
Hmotnosť 335 g
Dĺžka čepele 7,87 cm
Video predstavenie noža Leatherman Surge
Porovnanie nožov Leatherman Surge a Leatherman Super Tool 300
História firmy Leatherman
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEATHERMAN Surge Multitool Black (159.00 €) na www.muziker.sk
LEATHERMAN MultiTool Surge Black (175.60 €) na www.helveti.cz
LEATHERMAN Surge Black (155.50 €) na www.mall.sk
LEATHERMAN Surge Black (0037447109959) (157.00 €) na www.alza.sk