Parfém Giorgio Armani Code A-List, 50 ml, Toaletná voda

Giorgio Armani Code A-List, 50 ml, Toaletná voda
4x
Parfém Giorgio Armani Code A-List, 50 ml, Toaletná voda
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Najjasnejšia a najúspešnejšia  hviezda v talianskom módnom svete – pán Giorgio Armani. Aj keď pôvodne vyštudoval medicínu, nikdy sa tomuto povolaniu nevenoval. Začínal ako fotograf a neskôr dizajnér obchodných výkladov v módnom dome v Miláne. Základný kameň spoločnosti a úspešnej značky  „Armani“  položil spolu so ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Giorgio Armani Code A-List
1, Giorgio Armani Armani Code A-List 75 ml toaletná voda pre mužov zobraziť
2, Giorgio Armani Code A-List, 50 ml, Toaletná voda zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 3614272202269

Najjasnejšia a najúspešnejšia hviezda v talianskom módnom svete – pán Giorgio Armani. Aj keď pôvodne vyštudoval medicínu, nikdy sa tomuto povolaniu nevenoval. Začínal ako fotograf a neskôr dizajnér obchodných výkladov v módnom dome v Miláne. Základný kameň spoločnosti a úspešnej značky „Armani“ položil spolu so svojim priateľom už v roku 1974. Bola to jednoduchá matematika – čo výrobok, to úspech. Ľahké, jednoduché, unikátne. Či sú to parfumy, alebo kozmetické výrobky, Armani dokázal transformovať ilúziu a túžbu po dokonalosti na skutočnosť.

Jeho portfólio je plné luxusných, kvalitných a veľmi obľúbených výrobkov. Zahŕňa kompletnú starostlivosť o pleť, ponúka dekoratívnu kozmetiku a nezabúda ani na nechty a doplnky.

Značka Armani ponúka v súčasnosti 136 vôní, čo je naozaj vysoké číslo, ak zoberieme do úvahy fakt, že si nekupujete len parfum, ale kvalitnú značku. Po návšteve akéhokoľvek módneho domu Armani budú dámy a páni odchádzať v modeloch z najdokonalejších materiálov, sprevádzaný najluxusnejšími vôňami a s istotou, že si domov odnášajú unikátne kozmetické produkty.

Parfumy Giorgio Armani predstavujú pestrú ponuku úspešných vôní - napríklad Code, Sensi, Mania alebo Acqua di Gió. Giorgio Armani má tiež exkluzívny rad Privé, dostupný len vo vybraných luxusných parfumériách.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GIORGIO ARMANI Code A-List toaletná voda pre mužov 50 ml (49.50 €) na www.parfumerka.eu
GIORGIO ARMANI Code A-List Toaletná voda, 50 ml, pánske (51.00 €) na www.koku.sk
GIORGIO ARMANI Code A-List EDT 50 ml MEN (46.53 €) na www.rightdeal.sk
GIORGIO ARMANI Code A-List, 50 ml, Toaletná voda (51.00 €) na onlineparfum.sk