Giorgio Armani Code Luna Eau Sensuelle

GIORGIO ARMANI Code Luna Eau Sensuelle 50 ml EDT W
GIORGIO ARMANI Code Luna Eau Sensuelle 50 ml EDT W
it

Giorgio Armani Code Luna Eau Sensuelle, toaletná voda 50ml Giorgio Armani v roku 2012 uviedol na trh následníčku klasickej dámskej korenistej vône Armani Code. Novinka Armani Code Luna Eau Sensuelle sa inšpiruje mesiacom a jeho magnetickou silou, je symbolom ženskosti, zmyselnosti, tajomnosti a očarujúcej sily, ktorú ... čítať viac

1 varianta

Giorgio Armani Code Luna Eau Sensuelle, toaletná voda 50ml
Giorgio Armani v roku 2012 uviedol na trh následníčku klasickej dámskej korenistej vône Armani Code. Novinka Armani Code Luna Eau Sensuelle sa inšpiruje mesiacom a jeho magnetickou silou, je symbolom ženskosti, zmyselnosti, tajomnosti a očarujúcej sily, ktorú zo seba vyžaruje.
Armani Code Luna je kvetinovo-orientálna vôňa, ktorá okamžite vytvára atmosféru zvodnosti, tajomnej romantiky a čistoty. Prvé tóny si Vás podmania v dokonalej ovocnej harmónii v podobe sladkej hrušky, pomaranča, osviežujúcich citrusových tónov a bergamotu. Kvetinové srdce sa postupne odhaľuje v kvete pomarančovníka a následne posledné tóny vône doznievajú v znamení kože, vanilky, fazule Tonky a cédrového dreva.
Zloženie vône Giorgio Armani Code Luna Eau Sensuelle:
Hlava: hruška, pomaranč, citrusové tóny, bergamot
Srdce: kvet pomarančovníka
Základ: cédrové drevo, koža, vanilka, fazula tonky
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GIORGIO ARMANI Code Luna Eau Sensuelle, toaletná voda dámska 50 ml, 50 ml (90.00 €) na bugy.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône