HUGO BOSS Boss Bottled Parfémovaná voda

HUGO BOSS Boss Bottled 50 ml parfumovaná voda pre mužov
2x
HUGO BOSS Boss Bottled 50 ml parfumovaná voda pre mužov
  • HUGO BOSS Boss Bottled 50 ml parfumovaná voda pre mužov
  • HUGO BOSS Boss Bottled 50 ml parfumovaná voda pre mužov
it it

**BOSS Bottled** značky *HUGO BOSS* je široký rad *pánskej kozmetiky* s vôňou určenou pre *úspešného a ctižiadostivého muža*, ktorý si ide za svojím cieľom. Všetko čo robí, robí s cieľom uspieť a vôňa **BOSS Bottled** je predurčená byť každodennou súčasťou jeho *úspešného ťaženia.* Sebaistá a moderná vôňa **BOSS ... čítať viac

3 varianty

**BOSS Bottled** značky *HUGO BOSS* je široký rad *pánskej kozmetiky* s vôňou určenou pre *úspešného a ctižiadostivého muža*, ktorý si ide za svojím cieľom. Všetko čo robí, robí s cieľom uspieť a vôňa **BOSS Bottled** je predurčená byť každodennou súčasťou jeho *úspešného ťaženia.*
Sebaistá a moderná vôňa **BOSS Bottled** sa stala vďaka svojim čistým líniám *nepostrádateľnou klasikou*. Kombinuje v sebe eleganciu a štýl moderného muža. Plná *sviežich a zmyselných tónov* vyžaruje táto vôňa výnimočnosť, sofistikovanosť a čistú radosť zo života. Vyvážená kompozícia sa otvára sviežim ovocným akordom. Teplému, kvetinovo korenistému srdcu dominuje polargonia okorenená štipkou klinčekov. Základom je neomylne mužná pulzujúca harmónia santalového dreva, cédru a vetiveru.
Podmanivá a nadčasová toaletná či parfumová voda **BOSS Bottled** nesmie chýbať na stolíku žiadneho *moderného muža.*
Toaletná voda **BOSS Bottled Unlimited** má v sebe ešte viac povzbudzujúcej *sviežosti, nekonečnej energie a aromatickej mužnosti*. Dodá vám dostatok energie pre úspech až za hranicou možností.
**BOSS Bottled Sport** je športová edícia tejto veľmi obľúbenej toaletnej vody. Jej vôňa je *energická a veľmi omamná*. BOSS Bottled Sport sa hodí pre mužov so súťaživým duchom, ktorí sa neboja vyzvať sami seba.
**BOSS Bottled Night** je tajnou zbraňou muža na poli zvádzania. S touto *impulzívnou a mužnou vôňou* bude každý jej nositeľ "pánom noci" a zvodným lákadlom pre všetky ženy. Tak ako je BOSS Bottled symbolom úspechu počas dňa, je **BOSS Bottled Night** so svojou *intenzívnou korenistou vôňou* zárukou úspechu nočného života.
Široký rad vôní **BOSS Bottled** samozrejme dopĺňajú *sprchovacie gély, vody po holení a ďalšia pánska kozmetika*, takže si svoju obľúbenú vôňu môžete užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete vôňu vrstviť a zosilniť a predĺžiť tak jej intenzitu.
Buďte *úspešným a výnimočným mužom* s **BOSS Bottled** každý deň pri plnení náročných úloh, na schôdzke, pri športe aj počas nočnej párty.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hugo Boss Boss Bottled parfumovaná voda pre mužov 50 ml (44.20 €) na www.parfumerka.eu
HUGO BOSS Boss Bottled 50 ml parfumovaná voda pre mužov (37.51 €) na www.parfemy-elnino.sk
Hugo Boss BOSS Bottled Parfémovaná voda, 50 ml, pánske (48.66 €) na www.koku.sk
HUGO BOSS Boss Bottled parfémovaná voda 50 ml pro muže (37.10 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
Hugo Boss Boss Bottled - EDP 50 ml (38.20 €) na www.vivantis.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 3614229828559
recenzia
Jana 13.11.2023

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Tento produkt je zaujímavý pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, výdrž vône, flakón

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)