JACOMO Aura

JACOMO Aura, (TESTER) 75 ml, Woman (toaletná voda)
Parfém JACOMO Aura, (TESTER) 75 ml, Woman (toaletná voda)
it

Aura evokuje svetlo, priesvitnosť a farbu a stáva sa katalyzátorom emócií. Keď sme vytvorili dámsku vôňu Aura, predstavili sme si pôvabnú ženu, ktorá berie svoju ženskosť a farbu a stáva sa katalyzátorom emócií. Jej príťažlivosť nás okúzluje. Je zároveň úprimná a jednoduchá, dôvtipná a rafinovaná. Bezhlavo následuje ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty JACOMO Aura
1, JACOMO Aura 75 ml Woman (toaletná voda) zobraziť
2, JACOMO Aura 40 ml Woman (toaletná voda) zobraziť
3, JACOMO Aura, (TESTER) 75 ml, Woman (toaletná voda) zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Aura evokuje svetlo, priesvitnosť a farbu a stáva sa katalyzátorom emócií. Keď sme vytvorili dámsku vôňu Aura, predstavili sme si pôvabnú ženu, ktorá berie svoju ženskosť a farbu a stáva sa katalyzátorom emócií. Jej príťažlivosť nás okúzluje. Je zároveň úprimná a jednoduchá, dôvtipná a rafinovaná. Bezhlavo následuje všetky módne štýly, rada predvída svojim vrodeným zmyslom pre krásu a eleganciu, čo sa jej bude hodiť.

Čo je to tester? Tester je špeciálna verzia, ktorá sa od klasického produktu odlišuje tým, že býva zabalený v bielej alebo sivej krabičke bez komerčnej potlače a niekedy môže byť aj bez krabičky, prípadne je celkom bez obalu. Testernemáva ozdobný ochranný vrchnáčik produktu alebo len lacnejšiu papierovú verziu vrchnáčika a vďaka tomu je ich cena výhodnejšia. Obsah je pochopiteľne úplne totožný s bežným komerčným obchodným balením. Ak kupujete tovar pre seba a krabičku po otvorení vyhodíte, odporúčame kúpiť práve tester. V prípade, že kupujete produkt ako darček, odporúčame kúpiť ho v štandardnom balení, tj. v peknej, ozdobnej, komerčnej krabičke. Zloženie vône je úplne rovnaké. 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

JACOMO Aura, 75 ml, Toaletná voda - Tester (14.00 €) na onlineparfum.sk