LAMBORGHINI Prestigio, 75 ml, Toaletná voda

LAMBORGHINI Prestigio, 75 ml, Toaletná voda
LAMBORGHINI Prestigio, 75 ml, Toaletná voda
it

Tonino Lamborghini Prestigio je orientálne drevitá vôňa pre muža. Uchváti vás svojou počiatočnou sviežosťou šťavnatého ovocia, ktorá je dokreslená delikátnym korením a ľahkými kvetinovými tónmi. Pokiaľ túžite po parfume, ktorý by jemne podtrhol vašu mužnosť, vyskúšajte moderné Prestigio. Táto charizmatická vôňa je ... čítať viac

1 varianta

Tonino Lamborghini Prestigio je orientálne drevitá vôňa pre muža. Uchváti vás svojou počiatočnou sviežosťou šťavnatého ovocia, ktorá je dokreslená delikátnym korením a ľahkými kvetinovými tónmi. Pokiaľ túžite po parfume, ktorý by jemne podtrhol vašu mužnosť, vyskúšajte moderné Prestigio. Táto charizmatická vôňa je originálom z rady od Tonina Lamborghini. V zlato kovovom obale s motívom býka sa ukrýva elegantný flakón naplnený medovým nektárom sily a energie. Staňte sa šarmantným mužom, ktorého výrazne opojná vôňa k sebe priláka všetku pozornosť!

Svieže citrusy, sladký ananas, amalfi a muškátový oriešok tvorí hlavu parfumu. Nežné tóny vanilky len dokonale dokresľujú omamnú vôňu, ktorú ucítite v úvode. V srdci sú zastúpené kvetiny v podaní fialky a kvetov pomarančovníku, ktorým dodáva iskru ambra a škorica. V závere vás čaká nekonečné opájanie sa zmyselným akordom pižma, fazule tonka a suchého cédrového dreva.

Geniálny módny tvorca, Tonino Lamborghini, navrhuje už mnoho rokov luxusné hodinky a rôzne doplnky inšpirované prestížnou značkou automobilov. Ku každému správnemu mužovi patrí tiež odpovedajúca vôňa. Preto Tonino Lamborghini začal tvoriť i vydarené parfumy. Tie sa vyznačujú originalitou, nábojom sily a energie i nutnou dávkou elegancie a prestíže. Typickú kompozíciou spomínaných vlastností tvorí i vôňa Tonino Lamborghini Prestigio. Jedná sa o výrazný orientálny mix ovocia, kvetín, korenia a dreva, ktorý dokonale padne sebavedomému mužovi. Ak chcete urobiť dojem a získať všetku pozornosť okolia, oblečte si luxus značky Tonino Lamborghini!


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LAMBORGHINI Prestigio 75 ml toaletná voda pre mužov (11.47 €) na www.parfemy-elnino.sk
LAMBORGHINI Prestigio toaletní voda 75 ml pro muže (9.35 €) na www.europarfemy.cz
LAMBORGHINI Prestigio toaletní voda 75 ml pro muže (10.71 €) na www.kosmetika-zdravi.cz

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 810876037013
    7775562281404