MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy

MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy
4x
MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Marc Jacobs Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml Predstavujeme vám Perfect Marc Jacobs, hravú a nečakanú novú vôňu od Marc Jacobs Fragrances. Vznikla ako oslava optimizmu a sebaprijatia. Celkovo je inšpirovaná hlavne známou mantrou samotného Marca Jacobsa. "Som perfektný taký, aký som". Toto motto je pre neho také ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 3616302777228
Marc Jacobs Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml
Predstavujeme vám Perfect Marc Jacobs, hravú a nečakanú novú vôňu od Marc Jacobs Fragrances. Vznikla ako oslava optimizmu a sebaprijatia. Celkovo je inšpirovaná hlavne známou mantrou samotného Marca Jacobsa. "Som perfektný taký, aký som". Toto motto je pre neho také dôležité a vystihujúce, že si ho pripomína tetovaním "perfect na svojom zápästí.
"Nechal som si ho vytetovať, aby mi pripomínalo zakaždým keď sa pozriem do zrkadla s pochybnosťami o sebe, že nie je potrebné byť iný, lepší, lebo práve taký, aký som, som perfektný." - Marc Jacobs
Rovnako ako jeho tetovanie, aj Perfect Marc Jacobs odhaľuje a vyjadruje svoje vnútorné ja. Je to pestrofarebný príbeh plný kontrastov, ktorý tak verne korešponduje s celkovým štýlom Marca Jacobsa nech sa to týka kampane, flakónu alebo samotnej vône.
Moderná a ženská, taká je nová vôňa Perfect Marc Jacobs. Je to príjemná kvetinová vôňa, ktorú si iste ihneď zamilujete. Zrodila sa pod rukami parfuméra Domitille Michalon-Bertiera zo slávneho parfumérského domu IFF. Jedná sa o nekonvenčnú ale hormonickú symbiózu sviežich kvetinových a upokojujúcich jemných akordov. Otvára sa šťavnatými tónmi rebarbory a sviežeho narcisu, ktorý sa postupne rozvinie do upokojujúceho srdca vône, tvoreného mandľovým mliekom. V základe vône môžeme najskôr cítiť cédrové drevo a kašmír, ktoré nám otvárajú dvere do náručia príjemného finiša.
Hlava: rebarbora, narcis
Srdce: mandľa
Základ: kašmír, céder
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy (46.50 €) na www.parfemy-elnino.sk
MARC JACOBS Perfect parfémovaná voda 30 ml pro ženy (49.57 €) na www.europarfemy.cz
MARC JACOBS Perfect parfumovaná voda 30 ml pre ženy (49.81 €) na www.parfumcity.cz
MARC JACOBS Perfect parfémovaná voda 30 ml pro ženy (49.55 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
MARC JACOBS Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml, 30 ml (77.50 €) na bugy.sk