Parfém RALPH LAUREN The Big Pony 1 Blue (TESTER) 125 ml Men (toaletná voda)

RALPH LAUREN The Big Pony 1 Blue (TESTER) 125 ml Men (toaletná voda)
2x
Parfém RALPH LAUREN The Big Pony 1 Blue (TESTER) 125 ml Men (toaletná voda)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ralph Lauren uvádza veľkú Pony kolekciu: Big Pony 1 - Športovec, Big Pony 2 - Zvodca, Big Pony 3 - Dobrodruh, Big Pony 4 - Štýlový. Stačí sa rozhodnúť, ktorá vôňa vám prinesie naväčší pôžitok. Big Pony 1 je sviežou a povzbudzujúcou zmesou limetky, grapefruitu a dubového machu, ktorá vám dodá energiu. S touto vôňou ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty RALPH LAUREN Big Pony 1 Blue
1, RALPH LAUREN Big Pony 1, Toaletná voda 40 ml zobraziť
2, RALPH LAUREN Big Pony 1 Blue 75 ml Man (toaletná voda) zobraziť
3, RALPH LAUREN The Big Pony 1 Blue (TESTER) 125 ml Men (toaletná voda) zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 3605975048452

Ralph Lauren uvádza veľkú Pony kolekciu: Big Pony 1 - Športovec, Big Pony 2 - Zvodca, Big Pony 3 - Dobrodruh, Big Pony 4 - Štýlový. Stačí sa rozhodnúť, ktorá vôňa vám prinesie naväčší pôžitok. Big Pony 1 je sviežou a povzbudzujúcou zmesou limetky, grapefruitu a dubového machu, ktorá vám dodá energiu. S touto vôňou vyhráte každý zápas!

Čo je to tester? Tester je špeciálna verzia, ktorá sa od klasického produktu odlišuje tým, že býva zabalený v bielej alebo sivej krabičke bez komerčnej potlače a niekedy môže byť aj bez krabičky, prípadne je celkom bez obalu. Testernemáva ozdobný ochranný vrchnáčik produktu alebo len lacnejšiu papierovú verziu vrchnáčika a vďaka tomu je ich cena výhodnejšia. Obsah je pochopiteľne úplne totožný s bežným komerčným obchodným balením. Ak kupujete tovar pre seba a krabičku po otvorení vyhodíte, odporúčame kúpiť práve tester. V prípade, že kupujete produkt ako darček, odporúčame kúpiť ho v štandardnom balení, tj. v peknej, ozdobnej, komerčnej krabičke. Zloženie vône je úplne rovnaké. 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

RALPH LAUREN Big Pony 1 Blue Man, 125 ml, Toaletná voda - Tester (32.40 €) na onlineparfum.sk