Parfém SALVADOR DALI It Is Love 100 ml Woman (toaletná voda)

SALVADOR DALI It Is Love 100 ml Woman (toaletná voda)
2x
Parfém SALVADOR DALI It Is Love 100 ml Woman (toaletná voda)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Salvador Dali ITISLOVE, toaletná voda dámska 100 ml Salvador Dali It Is Love je kvetinová vôňa prestúpená zmyselnosťou pižma. Je ľahká a jemná a to skôr nežným, prítulným spôsobom. Ide o vôňu ideálnu na nosenie po celý rok. V chladnom počasí dokáže hrejivo pohladiť, ale neodolateľne sa rozvonia i počas teplých ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty SALVADOR DALI It Is Love Toaletná voda
1, SALVADOR DALI It IsLove (TESTER) 100 ml Woman (toaletná voda) zobraziť
2, SALVADOR DALI It Is Love 100 ml Woman (toaletná voda) zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 3331436800030
Salvador Dali ITISLOVE, toaletná voda dámska 100 ml
Salvador Dali It Is Love je kvetinová vôňa prestúpená zmyselnosťou pižma. Je ľahká a jemná a to skôr nežným, prítulným spôsobom. Ide o vôňu ideálnu na nosenie po celý rok. V chladnom počasí dokáže hrejivo pohladiť, ale neodolateľne sa rozvonia i počas teplých dní, ktorých slnečnú atmosféru dokáže dokonale podtrhnúť. Vôňa It Is Love ctí porekadlo, že v jednoduchosti je sila. Tri slová tvoria jej názov a tri základné esencie tvoria jej kompozíciu. Ihneď pri otvorení nás zaplaví aróma sladko sviežeho a štýlového granátového jablka. Táto vôňa sa postupne prelinie s kvetinovými, vrelými akcentmi slamienky, ktorá aurou elegancie zasiahne celé srdce vône. Kľúčový je však základ esencie tvorený pižmom. Dodáva vôni všadeprítomnú zvodnosť a hĺbku.
Toaletná voda It Is Love je dokonalou poctou všetkým ženám. Je tajomná ako moderná Mona Lisa. I táto vôňa oplýva klasickým dizajnom parfémov Salvadora Daliho, ktorým nesmie chýbať motív neodolateľných pier. It Is Love je prenikavo ženská vôňa. Je zľahka púdrová, nežná a romantická, úprimne zamilovaná. Má však v sebe i prirodzenú zmyselnosť a zvodnosť, ale v jej ľúbeznej, prítulnej podobe. Tejto esencii samozrejme nechýba ani kvapka elegancie, ktorú v sebe chce objaviť i každá žena. Ženy vtipné, šarmantné a okúzľujúce. Ale tiež všetky elegantné, vybrané a štýlové dámy.Také ženy si zamilujú vôňu It Is Love. Ženy hľadajúce esenciu, ktorá ich dokáže vyjadriť a doplniť ich výnimočnú osobnosť. A samozrejme chcú pôsobiť zvodne a podtrhnúť záhadnú, tajomnú iskru vo svojich očiach. It Is Love je vôňa ideálna na každodenné nosenie. Je príjemná a dlhotrvajúca, ideálna skôr k neformálnym modelom. Skvele sa bude hodiť k ľahkým šatám na krátkej prechádzke. Ale dobre sa v nej bude jej nositeľka cítiť naozaj kedykoľvek a kdekoľvek.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SALVADOR DALI ITISLOVE Toaletná voda, 100 ml, dámske (43.10 €) na www.koku.sk
SALVADOR DALI ITISLOVE, 100 ml, Toaletná voda (26.00 €) na onlineparfum.sk
SALVADOR DALI It Is Love EDT 100 ml WOMEN (36.20 €) na www.rightdeal.sk
recenzia
Iveta 07.08.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, flakón

recenzia
Agata 04.08.2014

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
flakón, pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad
negativa
vôňa

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)