Pleťový krém EVELINE COSMETICS ROYAL CAVIAR THERAPY luxusný nočný obnovujúci krém 50 plus 50 ml

EVELINE COSMETICS ROYAL CAVIAR THERAPY luxusný nočný obnovujúci krém 50 plus 50 ml
Pleťový krém EVELINE COSMETICS ROYAL CAVIAR THERAPY luxusný nočný obnovujúci krém 50 plus 50 ml
it

Royal Caviar Therapy nočný krém-maska Laboratórny výskum Eveline Cosmetics vyvinul jedinečný vzorec luxusného krému-masky redukujúceho vrásky, ktorý prostredníctvom optimálne vybraných účinných látok poskytuje spôsob regenerácie pleti v 3 krokoch: Hĺbková oprava bunkového poškodenia - pokročilý komplex Neo-DNA ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 50 ml

Ostatné

  • Kódy predajcov 5901761949667

Royal Caviar Therapy nočný krém-maska

Laboratórny výskum Eveline Cosmetics vyvinul jedinečný vzorec luxusného krému-masky redukujúceho vrásky, ktorý prostredníctvom optimálne vybraných účinných látok poskytuje spôsob regenerácie pleti v 3 krokoch:

Hĺbková oprava bunkového poškodenia - pokročilý komplex Neo-DNA stimuluje normálny proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky.

Receptúra bohatá na "proteín mladosti" - komplex Royal Caviar™ a lipozomálny neuropeptid aktivuje expresie génu mladosti tým, že stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky. Dochádza k redukcii aj hlbokých vrások a pokožka znovu získava správne pnutie.

Spevnenie a hĺbková výživa pokožky - exkluzívny etrakt z čiernej orchidey výrazne zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju.

Inovatívna receptúra krému-masky vyhladzuje známky starnutia, povzbudzuje obnovu buniek v pokožke a po prebudení je tvár hladšia, obnovená a regenerovaná.

Účinné zložky:

Neo-DNA komplex - omladzujúci komplex, ktorý stimuluje proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky.

Royal Caviar™ komplex - stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky, redukuje hlboké vrásky a vypína pokožka. Regeneruje pokožku na bunkovej úrovni a zvyšuje jej hustotu a pružnosť.

Extrakt z čiernej orchidey - zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju.

Použitie:

Naniesť krém-masku každý večer na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne vmasírovať.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EVELINE COSMETICS Royal Caviar Therapy Nočný krém/maska 50 ml (10.39 €) na www.pilulka.sk