GARDENA 14732-55 Tel . nožnice na živý plot THS 42/18V-P4A

GARDENA 14732-55 Tel . nožnice na živý plot THS 42/18V-P4A
GARDENA 14732-55 Tel . nožnice na živý plot THS 42/18V-P4A
it

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Akumulátorové nožnice na živý plot s teleskopickou násadou pre vysoké živé ploty Vysoké živé ploty chránia súkromie. Problém ale vznikne pri strihaní - čoskoro si budete priať, aby ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 970512501
    4078500054294
    14732-55
    000008302182

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Akumulátorové nožnice na živý plot s teleskopickou násadou pre vysoké živé ploty Vysoké živé ploty chránia súkromie. Problém ale vznikne pri strihaní - čoskoro si budete priať, aby súkromie nebolo takou prioritou, pretože by vám to veľa uľahčilo prácu. Ak však nepoužívate akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot GARDENA THS 42/18V P4A. Ľahko zvládnu aj živé ploty s výškou 3 m. Strihanie z vratkého rebríka je minulosťou, celú dobu budete stáť oboma nohami bezpečne na pevnej zemi a nebudete sa musieť starať o napájacie káble.
Vďaka LED indikátoru priamo na rukoväti ste vždy informovaní o aktuálnej úrovni nabitia. Tento prístroj je kompatibilný so všetkými akumulátormi 18V Aliancie POWER FOR ALL. V závislosti od použitého akumulátora môže výrobok dosiahnuť čas chodu až 240 minút a ostrihať až 600 metrov štvorcových živého plotu.
Teleskopické nožnice vážia 3,0 kilogramy bez akumulátora; ich rukoväť je ergonomicky navrhnutá a má ideálne ťažisko. Znamená to, že vám pohodlne a bezpečne padnú do ruky, aj v prípade, že je teleskopická rukoväť plne vysunutá, takže využijete celý dosah troch metrov.
Potrebujete zastrihnúť vršok živého plotu? Ani to nie je problém: strihaciu hlavu nožníc možno nakloniť - táto funkcia je tiež veľmi pohodlná pri rezaní pôdopokryvných rastlín. Už sa nemusíte ohýbať a odľahčíte tiež namáhanie svojich kolien.
Bez väčšej námahy ostrihajú konáre a výhonky do hrúbky 16 milimetrov; optimalizovaná geometria nožov zaisťuje efektívny a čistý strih. Vďaka dĺžke nožov 42 centimetrov rýchlo ostriháte živý plot po celej jeho šírke.
Na prepravu alebo uskladnenie môžete teleskopické nožnice na živý plot ľahko a bez náradia rozdeliť na dve časti.
GARDENA akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot THS 42/18V P4A sa dodávajú samostatne bez akumulátora a nabíjačky. K ich prevádzke môžete použiť akýkoľvek systémový akumulátor 18 V z Aliancie POWER FOR ALL. Tieto akumulátory sú vhodné pre rad zariadení určených pre dom a záhradu. Takže ušetríte peniaze a zostanete flexibilní! Alebo uprednostňujete kúpu výrobku so systémovým akumulátorom? Ani to nie je problém - potom je pre vás tá pravá súprava na okamžité použitie. Vášeň poháňaná značkou GARDENA - záhradné akumulátorové vybavenie, ktoré vám poskytuje slobodu pri práci. - tento model sa dodáva bez AKUMULÁTORA a NABÍJAČKY!
Údaje o vibráciách a hluku
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)90 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)72 dB(A)
Vibrácie (ah), max.1 m/s²
Pre živé ploty s výškou až tri metre

Ľahké akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot pohodlne padnú do ruky vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti a ideálnemu ťažisku. Takže s malým úsilím a bezpečnou základňou môžete strihať vysoké živé ploty - vo výškach až tri metre pri plne vysunutej teleskopickej rukoväti.

Vyberte si akumulátor, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám

Dodávajú sa bez akumulátora a nabíjačky; tieto teleskopické nožnice na živý plot sú kompatibilné so všetkými akumulátormi a nabíjačkami 18V POWER FOR ALL. V závislosti od vybraného akumulátora môže výrobok dosiahnuť maximálnu dobu chodu až 240 minút alebo ostrihať až 600 metrov štvorcových živého plotu.

LED indikátor

Jasne viditeľná LED priamo na nástroji ukazuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora. Preto budete vždy vedieť, ako dlho môžete v práci pokračovať - alebo kedy je čas na zaslúženú prestávku.

Hlava na kosenie je výklopná

Stlačením tlačidla môžete jednoducho nakloniť sekaciu hlavu až o 90 stupňov - potom môžete strihať vršok živého plota alebo pôdokryvné rastliny. Práca je veľmi pohodlná - a bez akejkoľvek námahy.

Najlepšie výsledky kosenia

Nože sú odolné a pevné. Geometria nožov je dokonale navrhnutá pre presný, čistý a rýchly rez bez prerušenia. Nemusíte vynakladať akúkoľvek silu.

Akumulátor 18V POWER FOR ALL - viac než len akumulátor

Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek, ktorých akumulátory možno použiť v mnohých zariadeniach. Ušetríte tým peniaze a pritom zostanete flexibilní!

3-ročná záruka zaručuje vysokú kvalitu

*Platí po registrácii na gardena.com/registration do 3 mesiacov od nákupu. Na akumulátory a nabíjačky sa táto záruka nevzťahuje. Záručné podmienky na gardena.com/warranty.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA THS 42/18V-P4A 14732-55 (135.42 €) na www.mader.sk
GARDENA P4A Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot THS 42/18V P4A 14732-55 (149.95 €) na www.superdiskont.sk
GARDENA akumulátorové nožnice THS 18/42 P4A 42 cm (138.99 €) na www.rightdeal.sk
GARDENA THS 42/18V-P4A bez aku (970512501) (132.90 €) na www.alza.sk
GARDENA 14732-55 THS 42/18V P4A teleskopické nožnice na živý plot (bez batérie a nabíjačky) (146.00 €) na click.edigital.sk