Plynová gamatka KARMA BETA 3 Mechanic Comfort

KARMA BETA 3 Mechanic Comfort
Plynová gamatka KARMA BETA 3 Mechanic Comfort
it

Plynové kachle KARMA Beta 3 Mechanic Comfort Plynové kachle s tmavým preskleným čelným panelom. Zvláštna konštrukcia horáku umožňuje vidieť tlejúci plameň po jeho zapálení. Špeciálna keramická hmota v ohnisku dáva plameňu vzhľad horiaceho uhlia. Plynové kachle s výkonom 3,0 kW s odťahom spalín cez stenu a veľmi ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Plynové kachle KARMA Beta 3 Mechanic Comfort
Plynové kachle s tmavým preskleným čelným panelom. Zvláštna konštrukcia horáku umožňuje vidieť tlejúci plameň po jeho zapálení. Špeciálna keramická hmota v ohnisku dáva plameňu vzhľad horiaceho uhlia.
Plynové kachle s výkonom 3,0 kW s odťahom spalín cez stenu a veľmi jednoduchou obsluhou. Nastavená teplota je udržiavaná automaticky. Kachle sú vybavené mechanickou reguláciou teploty – termostatom a piezozapaľovačom, ktorým sa zapaľuje večný plameň. Ten môže horieť počas celej vykurovacej sezóny, súčasne zabezpečuje cez termoelektrickú poistku bezpečný chod kachlí. V prípade výpadku plynu alebo po zhasnutí plameňa sa automaticky uzavrie prívod plynu do kachlí. Tie odolávajú teplotám pod bodom mrazu a nevyžadujú pripojenie na elektrickú energiu.
Výkon kachlí 3,0 kW,
Kachle vhodné do miestnosti s objemom až 60 m³,
Automatické udržiavanie teploty miestnosti bez nutnosti ďalšej obsluhy,
Mechanická regulácia teploty v rozsahu 13 –
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KARMA BETA 3 Mechanic Comfort (565.00 €) na www.abcnaradie.sk