GARDENA 11138-20 Tlakový postrekovač 5 l Plus

GARDENA 11138-20 Tlakový postrekovač 5 l Plus
3x
GARDENA 11138-20 Tlakový postrekovač 5 l Plus
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Pohodlný tlakový postrekovač pre starostlivosť o rastliny so širokým dosahom Ak chcete s presnosťou postrekovať kríky, vinič, stromy alebo iné rastliny, je tlakový postrekovač 5 l Plus ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 5 l

Ostatné

  • Kódy predajcov 4078500052467
    11138-20
    970477301
    8596460482927

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Pohodlný tlakový postrekovač pre starostlivosť o rastliny so širokým dosahom Ak chcete s presnosťou postrekovať kríky, vinič, stromy alebo iné rastliny, je tlakový postrekovač 5 l Plus značky GARDENA veľmi dobrou voľbou. Je vybavený radom užitočných funkcií, ktoré vám poskytnú pomocnú ruku pri ošetrovaní vašich rastlín. Na nádobe nájdete druhý otvor s integrovaným odmeriavacím uzáverom. Týmto otvorom môžete pohodlne naplniť zásobník kvapalinou, odmerať insekticíd alebo ho po použití vyprázdniť. Pomocou praktickej, širokej D-rukoväti vytvoríte pred použitím v 5 litrovej nádobe tlak pumpovaním. Nášľapy zaisťujú počas pumpovania bezpečný postoj. Vďaka priehľadnému pruhu vždy vidíte úroveň naplnenia. Postrekovač je vybavený druhou rukoväťou, ktorá pomáha pri jeho zdvíhaní a prenášaní. Vďaka polstrovaným nosným popruhom vám postrekovač pohodlne leží na rameni. Teleskopická rozprašovací tyč s uhlovou tryskou zaisťuje dlhý dosah a flexibilné použitie. Uhlovú rozprašovaciu trysku možno rôzne nastaviť, aby sa dal postrekovač použiť na rôzne účely. Na výber máte medzi rozprašovacou alebo hmlovou tryskou. Navyše je k dispozícii plochá rozprašovacia tryska pre presnú prácu na úzkych miestach. Druhá rukoväť je vybavená aj praktickým navíjačom hadice, takže okolo nej môžete hadicu po použití omotať. Súčasťou tlakového postrekovača je nylonový filter ako príslušenstvo. Jeho vloženie umožňuje používať pre starostlivosť o rastliny aj doma pripravené roztoky. Zahrnuté sú tiež zaujímavé nápady na recepty. Táto prírodná ochrana rastlín poskytuje vašim rastlinám ďalšie živiny a zároveň ich chráni pred škodcami.
Špecifikácie
Objem5 l
Vlastnosti Šikovná manipulácia vďaka dodatočnému otvoru

Druhý otvor s odmeriavacou zátkou na nádobe umožňuje praktickú funkciu 3 v 1 pre ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Eliminuje sa tým potreba odskrutkovať hlavu čerpadla a prsty zostávajú suché.

Ergonomická manipulácia

Tlakový postrekovač 5 l Plus má druhú rukoväť na jednoduché používanie a polstrované nosné popruhy. Ďalšie pohodlie pri práci na záhrade poskytuje teleskopická postrekovacia rúrka, uhlová postrekovacia dýza, prídavná plochá postrekovacia dýza a ergonomická rukoväť čerpadla a postrekovacej rúrky.

Praktické príslušenstvo

Priložený nylonový filter je možné vložiť ako príslušenstvo. Je špeciálne navrhnutý na filtrovanie doma pripravených roztokov. Zahrnuté sú tiež vhodné recepty na ekologickú a udržateľnú prípravu.

Chytré skladovanie

Druhá rukoväť má integrovaný držiak na navinutie hadice pre čisté a priestorovo úsporné skladovanie po použití.

Všetko prehľadne

Pozorovanie úrovne jeho naplnenia je vďaka priehľadnému pruhu veľmi jednoduché. Okamžite teda viete, koľko kvapaliny v nádobe s objemom 5 l zostáva.

Bezpečnosť

Poistný ventil uvoľňuje tlak z nádoby, ak je ho príliš veľa, čím je zaručená bezpečnosť.

Ohybná tryska

Pre maximálnu flexibilitu; na aplikáciu na spodnú stranu listov.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA 5 l Plus 11138-20 (47.67 €) na www.mader.sk
GARDENA Plus Tlakový postrekovač 5 l (45.39 €) na fera.sk
GARDENA tlakový postrekovač 5 l Plus (11138-20) (42.00 €) na www.jardin.sk
GARDENA 11138-20 Plus tlakový postrekovač, 5 l (48.76 €) na click.edigital.sk
GARDENA Tlakový postrekovač 5 l Plus (11138-20) (48.90 €) na www.mall.sk
recenzia
Milan 28.06.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vyborný produkt. Kvalitné spracovanie. pevné prevedenie. Veľa možností uchopenia. Kupovaný pre ženu aby sa jej dobre manipulovalo. Myslím že splnil očakávania. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, jednoduchosť ovládania
negativa
Teleskop na postrekovanie mohol byt dlhší.

Výborný. Nemusíte váhať ak hľadáte 5l postrekovač tak asi lepší nenájdete. Preskúmal som ich množstvo.

recenzia
Zoltan 14.08.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Je to Gardena pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, jednoduchosť ovládania
negativa
Je to Gardena,nemoze sa nepacit

Nemecky vyrobok,co dodat

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)