GARDENA EasyPump Postrekovač 5 l 11136-20

GARDENA EasyPump Postrekovač 5 l 11136-20
3x
GARDENA EasyPump Postrekovač 5 l 11136-20
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Tlakový postrekovač s akumulátorovým pohonom pre pohodlnú starostlivosť o rastliny Tlakový postrekovač 5 l EasyPump značky GARDENA je ideálny na postrek rastlín a kríkov. Je poháňaný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 5 l

Ostatné

  • Kódy predajcov 4078500052481
    11136-20
    970477201

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Tlakový postrekovač s akumulátorovým pohonom pre pohodlnú starostlivosť o rastliny Tlakový postrekovač 5 l EasyPump značky GARDENA je ideálny na postrek rastlín a kríkov. Je poháňaný integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, ktorý umožňuje postrek bez pumpovania, pretože sa v nádobe vytvára trvale konštantný tlak. Na ľahké plnenie, meranie a vyprázdňovanie 5 litrovej nádoby slúži druhý otvor s integrovanou odmerkou, ktorý nájdete na nádobe. Postrekovač napájaný z akumulátora vám ponúka vysokú úroveň ergonómie. Napríklad je tu druhá rukoväť, ktorá uľahčuje používanie a po použití môžete omotať hadicu okolo nej, aby ste ušetrili miesto. Ďalšie pohodlie pri používaní zaisťujú polstrované nosné popruhy, teleskopická tyč, uhlová striekacia tryska, prídavná plochá striekacia tryska a ergonomická rukoväť čerpadla a tyče. Vďaka priehľadnému pruhu vždy vidíte aktuálnu úroveň naplnenia. Pri aplikácii pesticídov alebo zavlažovanie rastlín máte nasledujúce možnosti: rozprašovací lúč, jemnú hmlu a plochý prúd pre presnú aplikáciu na úzkych miestach. Môžete dokonca pracovať po dlhú dobu: akumulátor tlakového postrekovača vydrží pracovať na plný výkon až 2 hodiny. Tlakový postrekovač 5 l EasyPump prichádza so zaujímavými receptami na výrobu vlastných organických roztokov. Súčasťou dodávky je aj nylonový filter, ktorý je určený na filtrovanie domácich roztokov pre starostlivosť o rastliny.
Špecifikácie
Objem5 l
Vlastnosti Šikovná obsluha vďaka dodatočnému otvoru

Druhý otvor s integrovanou odmeriavacou zátkou na nádobe poskytuje praktickú funkciu 3 v 1 na ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Preto nie je potrebné odskrutkovávať hlavu postrekovača.

Ergonomická manipulácia

Tlakový postrekovač 5 l EasyPump má druhú rukoväť pre jednoduché použitie, vrátane držiaka na skladovanie hadice po použití. Ďalšie pohodlie zaisťujú polstrované nosné popruhy a teleskopická a ohýbateľná rozprašovacia rúrka a dýza.

Účinný postrek

Rôzne druhy dýz, ako je rozprašovacia hmla, rozprašovací lúč alebo plochý prúd, zaručujú individuálne použitie v starostlivosti o rastliny. Pri plnom nabití lítium-iónového akumulátora možno vystriekať až 25 litrov.

Praktické príslušenstvo

Priložený nylonový filter je možné vložiť ako príslušenstvo. Je špeciálne navrhnutý na filtrovanie domácich prípravkov. Zahrnuté sú vhodné recepty na organické zmesi.

Všetko prehľadne

Pozorovanie úrovne jeho naplnenia je vďaka priehľadnému pruhu veľmi jednoduché. Okamžite teda viete, koľko kvapaliny v nádobe s objemom 5 l zostáva.

Bezpečnosť

Poistný ventil uvoľňuje tlak z nádoby, ak je ho príliš veľa, čím je zaručená bezpečnosť.

Ohybná tryska

Pre maximálnu flexibilitu; na aplikáciu na spodnú stranu listov.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA 5 l Plus 11136-20 (81.29 €) na www.mader.sk
GARDENA EasyPump Postrekovač 5 l 11136-20 (86.20 €) na www.superdiskont.sk
GARDENA tlakový postrekovač 5 l EasyPump (11136-20) (78.00 €) na www.jardin.sk
GARDENA 11136-20 EasyPump tlakový postrekovač 5 l (81.88 €) na click.edigital.sk
GARDENA Tlakový postrekovač 5 l Easy Pump (82.90 €) na www.mall.sk
recenzia
Ivan Lukac 27.09.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Optimalna velkost + aku pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, jednoduchosť ovládania

recenzia
Tony 05.08.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, jednoduchosť ovládania

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (8)