Prací prostriedok REX pracie kapsuly Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 40 praní 520 g

REX pracie kapsuly Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 40 praní 520 g
Prací prostriedok REX pracie kapsuly Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 40 praní 520 g
it

REX Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil, pracie kapsuly 40 praní Rex poskytuje maximálnu čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pre vaše oblečenie. Vďaka vylepšenej technológii parfumov prináša celý Rex sortiment príjemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá vydrží týždne. Rex poskytuje vašej bielizni nielen dlhotrvajúcu a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 9000101510188
REX Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil, pracie kapsuly 40 praní
Rex poskytuje maximálnu čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pre vaše oblečenie. Vďaka vylepšenej technológii parfumov prináša celý Rex sortiment príjemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá vydrží týždne. Rex poskytuje vašej bielizni nielen dlhotrvajúcu a sviežu vôňu, ale aj žiarivú čistotu. Rad Aromatherapy ponúka škálu intenzívnych kvetinových vôní, ostatné produkty Rex poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť vďaka svojmu vylepšenému zloženiu.
Rex 3 + 1 Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil s esenciálnymi olejmi je jedinečný preddávkovací prací prostriedok na farebnú a tmavú bielizeň, ktorý kombinuje silu troch benefitov v jednej kapsule pre hygienickú čistotu. Vďaka unikátnej technológii zaisťuje spoľahlivé odstránenie škvŕn už pri nízkych teplotách a žiarivé farby vášho oblečenia. Zároveň ho prevonia sviežou vôňou esenciálnych olejov.
Rex kapsuly sú v praktickom uzatvárateľnom boxe a môžu byť použité pre pranie od 20°C do 60°C.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

REX Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil, pracie kapsuly 40 praní (9.99 €) na bugy.sk