PANASONIC RX-D55EG-K

PANASONIC RX-D55EG-K
5x
PANASONIC RX-D55EG-K
  • PANASONIC RX-D55EG-K
  • PANASONIC RX-D55EG-K
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Rádio Panasonic RX-D55AEG-K je vhodné pre poslucháčov, ktorí chcú mať možnosť kedykoľvek si vypočuť svoju obľúbenú hudbu na CD, USB, či dokonca na audiokazete . Nechýba pochopiteľne kvalitné digitálny tuner pre príjem rozhlasových staníc. Rádio disponuje zosilňovačom s výkonom 2x 10 W (RMS 10 % THD) a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 5025232702213
    35031691
    RX-D55AEG-K
Rádio Panasonic RX-D55AEG-K je vhodné pre poslucháčov, ktorí chcú mať možnosť kedykoľvek si vypočuť svoju obľúbenú hudbu na CD, USB, či dokonca na audiokazete . Nechýba pochopiteľne kvalitné digitálny tuner pre príjem rozhlasových staníc.
Rádio disponuje zosilňovačom s výkonom 2x 10 W (RMS 10 % THD) a veľkými dvoupásmovými reproduktory , ktoré ponúka čitateľný a vo všetkých pásmach prekreslený zvuk. Ak ste u starších prístrojov trpeli osekaným zvukom pri nízkej hlasitosti, môžete sa radovať. Tu vás nič také nestretne. K dispozícii máte štvorpásmový prednastavený ekvalizér, manuálny ekvalizér pre reguláciu basov a výšok a zvukový Virtualizer.
Panasonic si bravúrne poradí s formátmi CD-R/RW i MP3-CD , ktoré sú sprevádzané klasickými funkciami, ako je programovateľné poradí prehrávanie, náhodný výber či nekonečné prehrávanie. Rádiomagnetofón si rozumie s pamäťovým zariadením USB , čím získavate prístup k desiatkam či stovkám albumov vo formáte MP3 . Nech už je kvalita uložených súborov akákoľvek, funkcie Re-Master pre MP3 ju pozdvihne o úroveň vyššie.
Máte doma zbierku starých audiokaziet . Nezúfajte. Rádiomagnetofón je pripravený vašu kolekciu oprášiť a kúzlo starých nahrávok oživiť. Ak chcete zostať v spojení so svetom a mať permanentne prístup k rozhlasovým staniciam , kvalitné tuner, pracujúci v pásme FM a AM zachytí všetky, ktoré majú dostatočne silný signál. Vďaka schopnosti pracovať s bohatou škálou hudobných formátov môžete svoj obľúbený program nahrávať na ktorýkoľvek z nich a ďalej s ním podľa ľubovôle nakladať.
Budete mať rádiomagnetofón umiestnený v spálni a nechávať sa uspávať relaxačné muzikou? Prečo nevyužiť funkciu budíka , ktorý bude mať úlohu opačnú. Samozrejmosťou je zobrazovanie aktuálneho času, vstup pre slúchadlá a možnosť pripojiť ďalší audiozariadenie prostredníctvom Line-in. Ako správny rádiomagnetofón počíta s variantom absencia elektrickej siete a nechýba priestor pre osem batérií LR/14/C . Piknik na lúke s počúvaním svojich obľúbených skladieb teda nie je ničím nedosiahnuteľným. Súčasťou dodávky je diaľkové ovládanie.
Parametre a špecifikácie:
Celkový výkon 2x10 W
2-pásmová 4-reproduktorová sústava
FM/AM
Prehráva CD, CD-R/-RW, MP3
MP3 Re-Master
USB vstup (MP3)
Music port
Vstup na slúchadlá
Virtuálny zvuk
Manuálna ekvalizér
Motorizované otváranie CD mechaniky
Kazetová mechanika
Hodiny
Časovač (PLAY/SLEEP)
Diaľkové ovládanie
Rozmery (š x v x h): 40,8 × 14,8 × 25,5 cm
Hmotnosť: 4 kg
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Panasonic RX-D55AEG-K čierny (119.90 €) na www.datart.sk
PANASONIC RX-D55AEG-K radiomagnetofón + CD (149.00 €) na www.domoss.sk
PANASONIC RX-D55EGK (149.00 €) na www.planeo.sk
PANASONIC RX-D55AEG-K (120.97 €) na www.alza.sk
87%

3 recenzie produktu

60% pomer ceny a kvality
90% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
90% množstvo funkcií
90% jednoduchosť ovládania
80% kvalita zvuku
recenzia
Peter 17.08.2012

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Veľmi dobrý zvuk, priestorový efekt, equalizér prednastavený aj manuálny, citlivosť digitálneho tunera je v norme, príjmam aj stanice, ktoré boli na analógu problematické, všetko je možné zadávať z diaľkového ovládania. množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
Na chate nemám elektrinu, prístroj je náročný na spotrebu bateriek ( 8 kusov R14 vydrží cca 7 hodín, ich cena je asi 9,-- EUR ), a tak som ho prerobil na napájanie z 12 V auto akumulátora, ktorý dobíjam solárnym panelom. A tak hrá časovo neobmedzene. Rádio nemá RDS, ukazuje iba frekvenciu. Keď prehrávate CD, môžete skladbu preskočiť, alebo opakovať. No nedarilo sa mi vybrať skladbu podľa poradia na CD.

dlho som vyberal, no vybral som dobre

recenzia
equizit 25.03.2012

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Všetko v jednom prístroji. Na display-i vypisuje názvy MP3 súborov. Rádio anténnu netreba vysunúť, tuner má veľmi silný oproti iným výrobkom. množstvo funkcií, jednoduchosť ovládania, kvalita zvuku, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
chýba na rádiu funkcia RDS, aj keď má na to LCD display. Síce prenosné rádia nemávajú RDS. Kvalita zvuku je tak akurát, nech nikto nečaká zázraky od malých reproduktorov.

Do detskej, alebo do kuchyne postačí. :) V skutočnosti je mänší, ako sa zdá na prvý pohľad z obrázkov. Používanie je veľmi jednoduché!

recenzia
Nubis 10.06.2011

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita reprodukovanej hudby
negativa
Chýba mi na tunery RDS systém.

za tú cenu je to vydarený výrobok.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)