APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V 2.4A 2 port USB Charger 230V France

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V 2.4A 2 port USB Charger 230V France
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V 2.4A 2 port USB Charger 230V France
it

Popis produktu Základné parametre Bezporuchový režim - Väčšina ostatných ochrán proti prepätiu po poškodení obvodov prepúšťa prúd a vystavuje tak zariadenia ďalším ničivým rázom. Systém APC SurgeArrest je odolný proti zlyhaniu, pretože akonáhle dôjde k porušeniu obvodu zariadenia APC SurgeArrest, jednotka odpojí ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

 • ok
  Vypínač On/Off

Rozhrania

 • Počet zásuviek 5 ks

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 731304313892
  PM5U-FR
  978d3884-8281-4894-8df7-dbb7e6427c58
  252231
  54110043
Popis produktu


Základné parametre

Bezporuchový režim - Väčšina ostatných ochrán proti prepätiu po poškodení obvodov prepúšťa prúd a vystavuje tak zariadenia ďalším ničivým rázom. Systém APC SurgeArrest je odolný proti zlyhaniu, pretože akonáhle dôjde k porušeniu obvodu zariadenia APC SurgeArrest, jednotka odpojí zariadenie od zdroja napájania, takže sa k zariadeniu nemôže dostať žiadne škodlivé prepätie.

Indikátor funkčnej ochrany - SurgeArrest upozorní v prípade, že došlo k poškodeniu elektrických obvodov úderom blesku alebo prúdovým nárazom v elektrickej sieti a systém nie je naďalej schopný poskytovať stopercentnú ochranu. Ak je poškodené zariadenie SurgeArrest v záruke, spoločnosť APC ho vymení.

Vratný jistič - Jednoduchá obnova napájania po preťažení: už nie je potrebné vymieňať poistky.

Ochrana proti prúdovým nárazom a úderu blesku Chráni zariadenia proti prúdovým nárazom a napäťovými špičkami.

Ochrana dátovej linky - Ochrana dátových liniek (Ethernet, koaxiálne a telefónne vedenia) zabezpečuje plnú ochranu vašich zariadení pred napäťovými rázmi. Je veľmi dôležité chrániť zariadenie pred "skrytými" rázmi putujúcimi po dátových linkách, pretože môžu byť rovnako ničivé, ako rázy v napájacom vedení.

Ochrana

Šumový filter - Produkt Surge Protector berie ohľad na šum EMI/RFI, ktorý môže spôsobiť chyby dát a zablokovanie klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chránených zariadení.

Výkon a zhoda podľa noriem IEEE pre priechodné napätie - Náročné testy nezávislých organizácií poskytujú záruku, že prepäťové ochrany spoločnosti APC ochránia vaše zariadenie a dáta pred prípadnými výbojmi a prepätím.

Ochrana proti prúdovým nárazom a úderom blesku - Chráni zariadenia proti prúdovým nárazom a napäťovými špičkami.

Bezpečnosť

Bezporuchový režim - Väčšina ostatných ochrán proti prepätiu po poškodení obvodov prepúšťa prúd a vystavuje tak zariadenia ďalším ničivým rázom. Systém APC SurgeArrest je odolný proti zlyhaniu, pretože akonáhle príde k porušeniu obvodu zariadenia APC SurgeArrest, jednotka odpojí zariadenie od zdroja napájania, takže sa k zariadeniu nemôže dostať žiadne škodlivé prepätie.

Indikátor funkčnej ochrany - SurgeArrest upozorní v prípade, že došlo k poškodeniu elektrického zapojenia úderom blesku alebo prúdovým nárazom v elektrickej sieti a systém nie je naďalej schopný poskytovať stopercentnú ochranu. Ak je poškodené zariadenie SurgeArrest v záruke, spoločnosť APC ho vymení.

Indikátor porúch rozvodov budovy - Táto kontrolka informuje užívateľa o možnosti nebezpečných problémov v kabeláži v zásuvke v stene.

Ochrana pred katastrofickou udalosťou - Komponenty systému SurgeArrest, ako sú napríklad varistory a tavné poistky, zabezpečujú okamžitú reakciu na zásah blesku či závady v kabeláži. Ak je poistný komponent poškodený napäťovým rázom alebo prepätím, nemôže sa prebytočná energia dostať k vašim zariadeniam. Narozdiel od produktov APC SurgeArrest väčšina ochrán proti prepätiu po poškodení obvodov prepúšťa prúd a vystavuje tak zariadenia ďalším ničivým rázom.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

APC ESSENTIAL SURGEARREST 5 ZÁSUVIEK (PM5U-FR) (28.22 €) na www.prva.sk
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A 2 port USB Charger 230V France (34.00 €) na www.mader.sk
APC Essential SurgeArrest 5 zásuviek + 2xUSB (26.96 €) na www.andreashop.sk
APC PM5U-FR, Essential SurgeArrest PM5U-FR, 5z s 2 USB nabíjačkou 5V, 2.4A (27.47 €) na www.arco.sk
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A 2 port USB Charger 230V France PM5U-FR (27.56 €) na www.compy.sk