EUCERIN AntiPigment denní+noční krém PROMO 2020

EUCERIN AntiPigment denní+noční krém PROMO 2020
2x
EUCERIN AntiPigment denní+noční krém PROMO 2020
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Eucerin ANTI-PIGMENT krémy proti pigmentovým škvrnám Obsah Eucerin ANTI-PIGMENT krémy: denný 50 ml + nočný 50 ml (výhodná ponuka) 1x1 set Charakteristika Eucerin ANTI-PIGMENT krémy: Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 cielene pomáha redukovať pigmentové škvrny a brániť ich opätovnému výskytu. Pleť hydratuje. Vďaka ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 100 ml

Ostatné

  • Kódy predajcov 9005800332468
Eucerin ANTI-PIGMENT krémy proti pigmentovým škvrnám
Obsah Eucerin ANTI-PIGMENT krémy:
denný 50 ml + nočný 50 ml (výhodná ponuka) 1x1 set
Charakteristika Eucerin ANTI-PIGMENT krémy:
Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 cielene pomáha redukovať pigmentové škvrny a brániť ich opätovnému výskytu. Pleť hydratuje. Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje ochranu pred slnečným žiarením. Hydratačný denný krém pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti.
Denný krém s thiamidolom
Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu
UVA/UVB ochrana
Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.
Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.
Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje výskyt pigmentových škvŕn spôsobených vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.
Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.
Nočný krém obsahuje tiež dexpanthenol – aktívnu zložku známu svojou schopnosťou podporovať regeneráciu pleti počas spánku. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.
Nočný krém s thiamidolom
Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu
Podporuje obnovu buniek pleti počas spánku
Použitie Eucerin ANTI-PIGMENT krémy:
Denný krém sa nanesie ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Jemne sa vmasíruje do pleti.
Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúča sa používať v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
Každý výrobok z tohto radu používať raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa. Zabrániť kontaktu s očami.
Príbalový leták Eucerin ANTI-PIGMENT krémy
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EUCERIN AntiPigment denní+noční krém PROMO 2022 (49.54 €) na www.gigalekaren.sk
EUCERIN ANTIPIGMENT denný 50 ml + nočný krém 50 ml (46.50 €) na najlekaren.eu