MICROSOFT XBOX 360 Univerzálny multimediálny ovládač

MICROSOFT XBOX 360 Univerzálny multimediálny ovládač
MICROSOFT XBOX 360 Univerzálny multimediálny ovládač
it

Univerzálne diaľkové ovládanie Xbox 360 Universal Media Remote bolo skonštruované ako integrované ovládacie centrum pre všetky funkcie konzoly Xbox 360. Vstúpte do nového sveta digitálnej zábavy stlačením jedného tlačidla. Prehrávajte filmové disky DVD a hudbu. Navyše môžete jedným ovládačom ovládať televízor. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov B4O-00002
Univerzálne diaľkové ovládanie Xbox 360 Universal Media Remote bolo skonštruované ako integrované ovládacie centrum pre všetky funkcie konzoly Xbox 360. Vstúpte do nového sveta digitálnej zábavy stlačením jedného tlačidla. Prehrávajte filmové disky DVD a hudbu. Navyše môžete jedným ovládačom ovládať televízor. Svietiace tlačidlo sprievodcu Xbox Guide umiestnené uprostred umožňuje rýchly prístup k digitálnym knižniciam filmov, hudby a hier a podsvietené tlačidlá zlepšujú viditeľnosť tlačidiel v zatemnenom domácom kine.
Môžete zapínať a vypínať svoj systém Xbox 360 bez nutnosti vstať z gauča.
Tlačidlo Xbox Guide umožňuje jednoduchú navigáciu v sprievodcovi Xbox Gamer Guide.
Na diaľkovom ovládaní Xbox 360 Universal Media Remote sú tlačidlá na ovládanie hudby, obrázkov a ďalších funkcií.
Konzola Xbox 360 podporuje funkciu progresívneho skenovania na prehrávanie diskov DVD vrátane ovládania otvárania a zatvárania mechaniky.
Diaľkové ovládanie podporuje univerzálne funkcie televízora a konzoly vrátane tlačidiel hlasitosti a stlmenia a prepínania kanálov.
Na diaľkovom ovládaní sú aj tlačidlá A, B, X a Y na ovládanie základných funkcií systému Xbox 360 aj bez hracieho zariadenia.
Očíslované a podsvietené tlačidlá poskytujú úplnú funkčnosť, dokonca aj v tme.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT MS Xbox 360 Universal Media Remote B4O-00002 (45.37 €) na www.itsk.sk