MIDEA/COMFEE Čistiaci roztok Clean-Air čistící přípravek na klimatizace

MIDEA/COMFEE Čistiaci roztok Clean-Air čistící přípravek na klimatizace
MIDEA/COMFEE Čistiaci roztok Clean-Air čistící přípravek na klimatizace
it

Čistiaci roztok Clean-Air od Midea/Comfee na výparníky klimatizácií odstraňuje zápach z klimatizačných systémov a dezinfikuje ich. Použitie: Uistite sa, že hadička pre odvod kondenzátu nie je upchatá. Zabezpečte nábytok a podlahu proti postriekaniu. Vyčistite vzduchový filter. Pred použitím pretrepte nádobu. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov W.CLEAN-AIR
Čistiaci roztok Clean-Air od Midea/Comfee na výparníky klimatizácií odstraňuje zápach z klimatizačných systémov a dezinfikuje ich.
Použitie:
Uistite sa, že hadička pre odvod kondenzátu nie je upchatá. Zabezpečte nábytok a podlahu proti postriekaniu. Vyčistite vzduchový filter. Pred použitím pretrepte nádobu. Nastriekajte do priestorov (teplovýmennej plochy, kanála), ktoré chcete čistiť cca 1/3 až 1/2 fľaštičky. Nechajte pôsobiť 20 minút. Náplň vydrží na 2 až 3 použitie.
Bezpečnosť:
Pozor, nádoba je pod stálym tlakom. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani vysokým teplotám (nad 50 ° C). Prázdnu nádobku neprepichujte ani nevhadzujte do ohňa. Udržujte mimo dosahu detí.
Upozornenie:
Dátum na fľaštičke je dátumom plnenia náplne do tlakovej nádoby. Doba použiteľnosti spreja je za predpokladu správneho skladovania bez kolísania teplôt (nádoba nesmie premrznúť) neobmedzená. Nespôsobuje koróziu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Čistiaci roztok Wigam Clean-Air osvěžovač klimatizací, 400 ml (11.32 €) na www.mercateo.sk
MIDEA Čistiaci roztok Wigam Clean-Air čistící přípravek na klimatizace W.CLEAN-AIR (11.88 €) na www.itsk.sk