PHILIPS SPOTREBIČE PHILIPS HX8032/33 tryska náhradná

PHILIPS SPOTREBIČE PHILIPS HX8032/33 tryska náhradná
PHILIPS SPOTREBIČE PHILIPS HX8032/33 tryska náhradná
it

Zaručene zdravšie ďasná už za 2 týždne Vyrobené pre ľudí, ktorí nepoužívajú zubnú niť pravidelne 2 trysky Odstraňuje až 99,9 % povlaku Odstraňuje až 99,9 % povlaku Naše klinicky overené výsledky sú možné vďaka jedinečnej technológii, ktorá kombinuje vzduch a ústnu alebo čistú vodu na silné a zároveň jemné čistenie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8710103708414

Zaručene zdravšie ďasná už za 2 týždne

Vyrobené pre ľudí, ktorí nepoužívajú zubnú niť pravidelne

2 trysky
Odstraňuje až 99,9 % povlaku

Odstraňuje až 99,9 % povlaku


Naše klinicky overené výsledky sú možné vďaka jedinečnej technológii, ktorá kombinuje vzduch a ústnu alebo čistú vodu na silné a zároveň jemné čistenie medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien.

Jednoduchý spôsob, ako si vytvoriť zdravý návyk
Čistenie medzizubných priestorov je veľmi dôležité pre celkovú ústnu hygienu. AirFloss predstavuje jednoduchý spôsob hĺbkového čistenia medzizubných priestorov, čím pomáha vytvoriť si zdravé návyky.

Klinicky overená rovnaká účinnosť pre zdravie ďasien ako zubná niť
Je klinicky overené, že prístroj medzizubnej hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra zlepšuje zdravie ďasien rovnako ako zubná niť.** Pomáha zlepšiť zdravie ďasien už do dvoch týždňov.

Pomáha predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch
Jemným vypláchnutím povlaku, ktorý nebol odstránený zubnou kefkou, pomáha prístroj medzizubnej hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch.

Vysoko výkonná tryska
Nová vysokovýkonná preplachovacia tryska AirFloss Ultra zvyšuje výkon našej technológie na báze zmesi vzduchu a mikrokvapôčok a je ešte účinnejšia a efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.

Vlastné nastavenia trojitého prestreku
Vysokovýkonné striekanie trysky AirFloss Ultra je možné nastaviť podľa vašich predstáv na jednoduchý, dvojitý alebo trojitý prúd pri každom stlačení aktivačného tlačidla.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Philips Sonicare Sensitive HX8032/33 (11.99 €) na www.tpd.sk