Projektor CANON XEED WUX450ST

CANON XEED WUX450ST
3x
Projektor CANON XEED WUX450ST
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Tento univerzálny kompaktný inštalačný projektor s rozlíšením WUXGA na premietanie na krátku vzdialenosť poskytuje jas 4 500 lúmenov a disponuje portom HDBaseT a 75 % vertikálnym posunom objektívu na vytvorenie najrôznejších možností inštalácie. Objektív s možnosťou posunu pre premietanie na krátku vzdialenosť Model ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Natívne rozlíšenie WXGA+ (1440x900)
 • Výkon lampy 250 W
 • Pevná ohnisková vzdialenosť 8.8 mm

Display

 • Natívny pomer strán 16:10

Rozhrania

 • ok
  RS-232C
 • Typ konektora HDMI Plná veľkosť
 • ok
  Audiovstup
 • ok
  LAN
 • Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
 • Verzia HDMI 1.4

Dizajn

Ostatné

 • ok
  Diaľkový ovládač
 • ok
  Návod na použitie
 • Spotreba v Stand-by 0.6 W
 • Kódy predajcov 4549292059991
  8714574637082
Tento univerzálny kompaktný inštalačný projektor s rozlíšením WUXGA na premietanie na krátku vzdialenosť poskytuje jas 4 500 lúmenov a disponuje portom HDBaseT a 75 % vertikálnym posunom objektívu na vytvorenie najrôznejších možností inštalácie.
Objektív s možnosťou posunu pre premietanie na krátku vzdialenosť
Model XEED WUX450ST je výnimočne flexibilný a univerzálny kompaktný inštalačný multimediálny projektor s vysokým rozlíšením. Projektor je možné diskrétne umiestniť nad alebo pod obrazovku vďaka vertikálnemu a horizontálnemu posunu vrátane výnimočne veľkého, 75 % vertikálneho rozsahu, a je vhodný na prednú aj zadnú projekciu.
Presný a flexibilný
Napriek krátkej ohniskovej vzdialenosti objektív premieta obraz veľkosti od 30 až do 300 palcov diagonálne. Skreslenie je prakticky eliminované (zvyčajne 0,1 %), kým pomer premietacej vzdialenosti 0,56:1 vám umožní premietať 100-palcový obraz len zo vzdialenosti 1,2 metra, čo je približne jedna tretina premietacej vzdialenosti, ktorú vyžadujú bežné projektory.
Jasný plynulý obraz
Model XEED WUX450ST s najnovšou verziou optického systému Canon AISYS je výnimočne efektívny pri používaní a zároveň poskytuje konzistentný obraz vysokej kvality. Jas 4 500 lúmenov a natívny kontrastný pomer 2 000:1 zabezpečia, že vaše publikum si vychutná čistý, jasný a živý obraz s rovnako výnimočne presnými farbami a plynulým vykreslením obrazu, aké by ste očakávali od série XEED.
Pokročilé spracovanie
Je jednoduché dosiahnuť výnimočný a dokonale plynulý obraz v rôznych prostrediach inštalácie. Základné rozlíšenie projektora WUXGA (1920 x 1200 pixelov) a schopnosť plného rozlíšenia podporuje technológia zobrazenia LCOS profesionálnej kvality. K dispozícii je variant DICOM sim, ktorý poskytuje režimy Blue-base a Clear-base, a umožňuje v zobrazení obrázka za obrázkom vybrať možnosť DICOM sim aj sRGB.
Kreatívne možnosti zobrazovania
Nový systém spracovania obrazu modelu XEED WUX450ST ponúka široký výber funkcií na jednoduchú inštaláciu vrátane splývania okrajov hardvéru, priamej úpravy registrácie a zabudovaných testovacích vzorov. Prezentáciu prostredníctvom rozhrania USB bez použitia počítača možno použiť s jedným projektorom alebo v spojení až s 9 projektormi prepojenými káblom LAN. Vďaka funkcii zobrazenia obrázok za obrázkom, ktorá podporuje dva digitálne vstupy, je projektor dokonalý pre moderné aplikácie videokonferencie. Obraz možno premietať takmer z akéhokoľvek uhla v dokonalej geometrii vďaka funkcii 4-bodovej korekcie lichobežníkového skreslenia.
Nové možnosti pripojenia vytvárajú ešte viac možností a príležitostí na umiestnenie projektora. Prostredníctvom portu HDBaseT môžete odosielať zvuk, obraz a signály ovládania prostredníctvom jediného kábla s dĺžkou až 100 m, respektíve bezdrôtovo zo vzdialenosti až 25 m prostredníctvom vstavaného rozhrania WI-FI. Funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) okrem toho umožňuje jednoduché pripojenie prostredníctvom siete LAN. Konektory HDMI a DVI-I ponúkajú simultánny digitálny vstup a funkcia Crestron RoomView® poskytuje okamžité jednotné diaľkové ovládanie a monitorovanie.
Odkaz na stránku výrobcu
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON XEED WUX450ST projektor (6879.00 €) na www.faxcopy.sk