EDUCA 14220 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 2 x 48 dielov 28*20 cm

EDUCA 14220 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 2 x 48 dielov 28*20 cm
EDUCA 14220 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 2 x 48 dielov 28*20 cm
it

Detské puzzle s motívom Hello Kitty . Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená kreslená mačička Hello Kitty s jej kamarátmi.   Puzzle pre deti  sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito  puzzle  vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Vlastnosti

  • Počet dielikov 48 dielikov

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov EDU14220
    8412668142206

Detské puzzle s motívom Hello Kitty. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená kreslená mačička Hello Kitty s jej kamarátmi.Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov, po 48 dielikov pre každý obrázok. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EDUCA Puzzle pre deti Hello Kitty 2x48 dielov 14220 farebné (3.99 €) na www.mackoviahracky.sk