BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 1x200 ml

BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 1x200 ml
2x
BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 1x200 ml
  • BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 1x200 ml
  • BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 1x200 ml
it it

Bi-Oil Ošetrujúci olej (Prírodný) je 100% prírodný špeciálny olej starajúci sa o pokožku, ktorý zlepšuje vzhľad jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky. Je tiež účinný pre starnúcu a dehydrovanú pokožku. Obsahuje vitamíny A a E a prírodné rastlinné oleje z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka. Je vhodný pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 6001159124559
    X48124
Bi-Oil Ošetrujúci olej (Prírodný) je 100% prírodný špeciálny olej starajúci sa o pokožku, ktorý zlepšuje vzhľad jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky. Je tiež účinný pre starnúcu a dehydrovanú pokožku. Obsahuje vitamíny A a E a prírodné rastlinné oleje z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka.
Je vhodný pre citlivú pokožku, nekomedogénnu. Bi-Oil pomáha znižovať viditeľnosť nových aj starých jaziev. Znižuje pravdepodobnosť vzniku strií počas tehotenstva, prudkého rastu v dospievaní a obdobia rýchlych váhových prírastkov. Vhodné aj pre už existujúcich strie. Olej zlepšuje vzhľad pigmentových škvŕn a znamienok spôsobených hormonálnymi výkyvmi, zosvetlením pleti alebo nadmerným vystavením slnku. Napomáha pokožku vyhladiť, zladiť tón starnúcej a vráskavej pokožky na tvári i tele a udržať pokožku hydratovanú. Vďaka jedinečnému zloženiu sa ľahko rozotiera a rýchlo sa vstrebáva.
Zloženie:
Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Calendula Officinalis Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Bisabolol, Tocopherol.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Bi-Oil Ošetrujúci olej na pokožku (35.99 €) na www.drmax.sk
Bi-Oil 200 ml (28.99 €) na www.magister.sk
BI-OIL Ošetrujúci olej na pokožku prírodný 200 ml (28.99 €) na www.benulekaren.sk
BI-OIL Purcellin Oil všestranný prírodný olej 200 ml (31.87 €) na www.pilulka.sk
BI-OIL Olej ošetrujúci (Prírodný) 200 ml (34.40 €) na najlekaren.eu