ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03

ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03
3x
ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03
 • ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03
 • ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03
 • ACER HALO Smart speaker , LED Display , RGB Lighting , Google Assistant , Home support DP.BF1AW.P03
it it it

Inteligentný reproduktor Acer Halo Inteligentný reproduktor Acer Halo je dokonalým doplnkom vášho domova vďaka technológii DTS Sound™, 360 ° projekciu zvuku a dvom mikrofónom s dlhým dosahom, ktoré vás počujú z každého uhla. Vytvorte zo svojho domova útočisko technológií pomocou vždy pripravenej aplikácie Google ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

 • ok
  Vypínač On/Off

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 4710886213819
  1072546
  DP.BF1AW.P03

Inteligentný reproduktor Acer Halo

Inteligentný reproduktor Acer Halo je dokonalým doplnkom vášho domova vďaka technológii DTS Sound™, 360 ° projekciu zvuku a dvom mikrofónom s dlhým dosahom, ktoré vás počujú z každého uhla. Vytvorte zo svojho domova útočisko technológií pomocou vždy pripravenej aplikácie Google Assistant.

Skvele zapadne

Je kompaktný, štýlový a úplne si zaslúži miesto vo vašom dome. Reproduktor Halo je vďaka svojej veľkosti ideálny pre každú miestnosť a jeho moderný dizajn bude dokonale ladiť so štýlom interiéru, či už túžite po novom sviežom vzhľade, alebo pracujete z domu vo svojej vlastnej a na mieru prispôsobenej kancelárii.

Všetko je osvetlené

Rýchlym pohľadom na displej LED1 môžete zistiť, aké je vonku počasie, koľko je hodín alebo akú má reproduktor Halo aktuálne nastavenú hlasitosť. Na prispôsobenie2 môžete dokonca použiť telefón so systémom Android. A ak chcete ozvláštniť prostredie v miestnosti, základňa s osvetlením vo farbách RGB môže reagovať na hudbu, takže si urobte pohodlie a oddýchnite si.

Hudobný režim

Spustite a užívajte si prehrávanie.

Nočné osvetlenie

Teplé, nie príliš jasné, takže príjemné.

Zdroj informácií

Počasie, hlasitosť a ďalšie

Individuálne prispôsobenie displeja

Prispôsobte si displej LED vlastnému štýlu a vkusu. Zaistite, aby keď niekto pôjde do miestnosti, hudba hrala naplno a svetlá blikala, teda aby videl vašu vlastnú grafiku, ktorá sa mení v rytme alebo sa mihotá z diaľky.

Použite aplikáciu

Zvoľte predvolené, alebo vytvorte

Potom predveďte

Úžasná akustika

Majte voľné ruky, zatiaľ čo bude miestnosť zaplavovať bohatý, vysoko kvalitný 360 ° zvuk. Profesionálne navrhnutá konštrukcia pomocou technológie DTS Sound™ zaisťuje, že všetko, čo počujete, má hĺbku, detaily a hlasitosť, a to s minimálnym skreslením pri vysokých hlasitostiach. To bolo možné dosiahnuť vďaka špičkovým komponentom skrytým v reproduktore Acer Halo.

Basový reproduktor s neodýmovým magnetom

Neodýmový magnet a gumové puzdro vytvárajú viac priestoru vo vnútri reproduktora a súčasne produkujú hlboké, silné basy a presné vokály v strednom pásme.

Výškový reproduktor s hodvábnou membránou

Na zabezpečenie ráznych a čistých vokálov a zvukov s vysokými frekvenciami, napríklad u inštrumentálnej hudby, je 20mm výškový reproduktor vybavený konštrukciou s jemnou membránou potiahnutou hodvábom.

Rebrované žiariče

Na minimalizáciu vibrácií a zníženie skreslenia sú použité výstužné rebrá. Tá vytvárajú detailnejší zvuk a súčasne rozširujú a zosilňujú basy.

Klenutý zvukovod

Zvukovod prenáša zvuk z basového alebo výškového reproduktora a zaisťuje jeho 360 ° projekciu. Klenutý tvar prispieva k presnejšiemu smerovaniu zvuku.

Počuje z diaľky

Dva všesmerové mikrofóny s dlhým dosahom ľahko rozlíšia váš hlas od okolitého hluku, takže zariadenie môže okamžite reagovať na vaše príkazy.

Porozprávajte sa s Googlom

Užívajte si ľahko hudbu, plánujte svoj deň, nastavujte budík a pripomenutie a ovládajte inteligentné domáce zariadenia, a to iba hlasom. Vykonávajte správu svojho zariadenia a zostaňte pripojení pomocou technológií Wi-Fi 5 (802.11 AC) a Bluetooth® 5.0.

Je to váš domov

Ochrana súkromia je dôležitá, a preto je možné mikrofón ľahko stlmiť jednoduchým prepnutím tlačidla, ktoré sa nachádza na hornej strane reproduktora. Tu tiež nájdete multimediálne klávesy na pozastavenie/prehrávanie hudby alebo úpravu hlasitosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ACER HALO Smart speaker HSP3100G DP.BF1AW.P03 (67.90 €) na www.tpd.sk
ACER Halo HSP3100G (149.00 €) na www.muziker.sk
ACER VIVALDI HSP3100G REPRODUKTOR DP.BF1AW.P03 (59.07 €) na www.andreashop.sk
ACER VIVALDI HSP3100G REPRODUKTOR DP.BF1AW.P03 (59.07 €) na www.xxltuzex.sk
ACER Halo Smart speaker HSP3100G (67.90 €) na www.andreashop-sala.sk