PROEL Session 4

PROEL Session 4
4x
PROEL Session 4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Kompaktný aktívny prenosný PA systém spoločnosti Proel. SESSION4 v konfigurácii 2.1 je vybavený dvoma stĺpovými reproduktormi a subwooferom. Predstavuje ideálnu voľbu pre sólo interpretov, menšie kapely, DJ-ov a kluby. Kombinuje flexibilitu, vynikajúci výkon, kvalitný zvuk a odolnú konštrukciu. Oba stĺpové monitory ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • RMS výkon subwooferu 1200 w
  • Celkový výkon zostavy 1200 W

Rozhrania

Dizajn

Kompaktný aktívny prenosný PA systém spoločnosti Proel. SESSION4 v konfigurácii 2.1 je vybavený dvoma stĺpovými reproduktormi a subwooferom. Predstavuje ideálnu voľbu pre sólo interpretov, menšie kapely, DJ-ov a kluby. Kombinuje flexibilitu, vynikajúci výkon, kvalitný zvuk a odolnú konštrukciu.
Oba stĺpové monitory sú vybavené 4 x 2,75” neodymovými reproduktormi vo vertikálnej konfigurácii - poskytujú široké pokrytie a detailný charakter zvuku. Subwoofer obsahuje 2 x 6,5” basový reproduktor s bohatým a plným zvukom.
Systém je vybavený 3-kanálovým zosilňovačom triedy D s výkonom 1200 W, ktorý je riadený výkonným PROEL CORE LT DSP s vynikajúcou definíciou zvuku. Spracovanie signálu zahŕňa predvoľby Dynamic EQ a 4 EQ PRESETS (MUSIC, LIVE, DJ, SPEECH) pre optimálne prispôsobenie reproduktorov. Ovládací panel obsahuje LCD displej a intuitívny ovládací prvok pre nastavenie DSP, 2 x MIC/LINE vstupov, konfiguráciu systému + Bluetooth audio rozhrania.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PROEL Session 4 Prenosný ozvučovací PA systém (929.00 €) na www.muziker.sk