TRIANGLE Antal EZ Black

TRIANGLE Antal EZ Black
4x
TRIANGLE Antal EZ Black
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Uz v roku 1994 ohromil stĺpový reprobox Antal mnohých milovníkov Hi-Fi. Vďaka integrácii najnovších technologických inovácií sa vracia späť vo svojej 7. aktualizácii: The Antal Ez. Renomovaný Antal bol vždy symbolom syntézy TRIANGLE, predstavoval jadro technológie TRIANGLE za rozumnú cenu. Tento trojpásmový stĺpový ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 3660216004239
Uz v roku 1994 ohromil stĺpový reprobox Antal mnohých milovníkov Hi-Fi. Vďaka integrácii najnovších technologických inovácií sa vracia späť vo svojej 7. aktualizácii: The Antal Ez.
Renomovaný Antal bol vždy symbolom syntézy TRIANGLE, predstavoval jadro technológie TRIANGLE za rozumnú cenu. Tento trojpásmový stĺpový reprobox je vybavený vynikajúcim výškovým reproduktorom s hornou, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre sériu Magellan. Táto patentovaná technológia dáva reproduktorom TRIANGLE obrovskú dynamiku a efektívnosť.
Antal Ez predstavuje príchod kľúčovej technológie, 100% prírodná celulózová membrána pre stredový reproduktor. Tento prírodný papier bez chemického spracovania je dokonalým kompromisom medzi ľahkosťou a tuhosťou pre veľmi prirodzený tón a reprodukciu hlasu. Dva basové reproduktory poskytujú hlboké a silné basy.
K Antal Ez je dodávaný elegantný sklenený podstavec pre stabilitu s gumovými a kovovými hrotmi, ktoré oddeľujú váš reproduktor. Pritiahne každého, kto hľadá moderný, živý reprobox využívajúci hlavnú technológiu TRIANGLE. Vhodný pre miestnosti od 20 do 40 m2.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRIANGLE Antal EZ Čierna (588.05 €) na www.muziker.sk