TRIANGLE Heyda EZ Black Ash

TRIANGLE Heyda EZ Black Ash
TRIANGLE Heyda EZ Black Ash
it

Heyda Ez bol vyvinutý a skonštruovaný s cieľom poskytnúť mimoriadny výkon ako súčasť moderného systému domáceho kina. Heyda, navrhnutá pre montáž na stenu ako priestorové reproduktory, reprodukuje všetky zvukové efekty, aby ste sa úplne ponorili do zážitku z filmu. Tento reproduktor je hlboký iba 16 cm a je extrémne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 3660216005212
Heyda Ez bol vyvinutý a skonštruovaný s cieľom poskytnúť mimoriadny výkon ako súčasť moderného systému domáceho kina. Heyda, navrhnutá pre montáž na stenu ako priestorové reproduktory, reprodukuje všetky zvukové efekty, aby ste sa úplne ponorili do zážitku z filmu.
Tento reproduktor je hlboký iba 16 cm a je extrémne diskrétny a ľahko sa inštaluje, aby sa dosiahla optimálna tonálna reprodukcia. Jeho výkon sa zhoduje s výkonnosťou ostatných výrobkov rady Ez. Zahŕňa výškový reproduktor s hornou a stredo - basový reproduktor z papiera so šírkou 13 cm. Vďaka detailom a dynamike zvuku TRIANGLE je tento reproduktor rady Esprit Ez vhodný pre domáce kino aj pre dvojkanálové stereo aplikácie.
Heyda Ez sa dá použiť v stereo zostave alebo aj ako predné reproduktory. Pridanie subwoofera, napr. Thetis 320, zvýši výkon nízkych frekvencií.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRIANGLE Heyda EZ Black Ash (719.00 €) na www.muziker.sk