TRIANGLE Titus EZ White

TRIANGLE Titus EZ White
4x
TRIANGLE Titus EZ White
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Policový reproduktor Titus Ez si získal povesť jedného z najlepších „ambasádorov“ zvuku Triangle. Tento 30 cm vysoký a 17 cm široký kompaktný reproduktor je vynikajúcim úvodom k audiofilnému zvuku a zahŕňa kľúčové technológie spoločnosti TRIANGLE. Tento nenápadný a elegantný reproduktor, ktorý ľahko zapadne do ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 3660216004277
Policový reproduktor Titus Ez si získal povesť jedného z najlepších „ambasádorov“ zvuku Triangle. Tento 30 cm vysoký a 17 cm široký kompaktný reproduktor je vynikajúcim úvodom k audiofilnému zvuku a zahŕňa kľúčové technológie spoločnosti TRIANGLE.
Tento nenápadný a elegantný reproduktor, ktorý ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru, dokonale vyplní miestnosť kvalitným zvukom. Reproduktor ponúka vynikajúcu hudobnú intenzitu a silné basy na produkt svojej veľkosti.
Titus Ez používa výškový reproduktor s hornou z rady Esprit Ez a jeden 13 cm stredo - basový reproduktor so 100% prírodnou celulózovou membránou. Nízke frekvencie sa rozširujú zadným portom. Titus Ez prekvapí na prvé počutie svojimi detailami a obrovským zvukovým obsahom.
Titus Ez bude lákať milovníkov hudby, ktorí hľadajú veľmi kompaktný reproduktor ponúkajúci živosť a detaily v širokej škále hudby. Odporúča sa do miestností od 8 do 20 m2.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRIANGLE Titus EZ Biela (647.20 €) na www.muziker.sk