Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie routery ubiquiti ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Ubiquiti a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
10/100Mbps 5 GHz 4G/LTE 2015

Ubiquiti Networks Edgerouter POE ER-X-SFP kľúčové vlastnosti EdgeOS je sofistikovaný operačný systém sa skladá z pevných častíc, vrátane: VLAN rozhranie pre segmentáciu siete Statyczy smerovanie ...

od 47.86
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 2
300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2018

Popis produktu AirCube AC je domácí WiFi access point / router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě ...

od 64.84
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 3
100 % 1 recenzia
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 4G/LTE 2015

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac Technické parametry Typ Wi-Fi ...

od 97.33
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 4
300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2018

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac Technické parametry Typ Wi-Fi ...

od 154.25
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 5
10/100/1000Mbps 2,4 GHz 2020

UBIQUITI DREAM MACHINE PRO (UDM-PRO) Najdôležitejšie vlastnosti zariadenie, ktoré kombinuje bezpečnostnú bránu, prepínač, radič UniFi a IP rekordér 9 gigabitových ethernetových portov (1 x WAN, 8 ...

od 376.01
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 6
100 % 1 recenzia
10/100/1000Mbps 2014

určení: stolní, Počet portov LAN 10/100: 0, Počet portov LAN 10/100/1000: 3 ks., Počet portov 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 0, sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, konsolový port: 0, Veľkosť ...

od 105.43
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 7
10/100/1000Mbps 2016

UniFi® Security Gateway rozširuje systém UniFi Enterprise poskytujúci cenovo výhodné, spoľahlivé smerovanie a pokročilé zabezpečenie vašej siete. Rozmery 484 x 44 x 164 mm (19,06 x 1,73 x 6,46 ") ...

od 244.90
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 8
300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2019

UBIQUITI FLEXHD (UAP-FlexHD) Najdôležitejšie vlastnosti Norma IEEE 82.11 a / n / ac prevádzka v pásmach 2 a 5 GHz súčasne x MU-MIMO maximálna šírka pásma 3 Mb / s (2 GHz) a 1733 Mb / s (5 GHz) ...

od 165.25
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 9
2018

UBNT Rackmount Kit pro EdgeRouter ER-4, ER-6 nebo ES-10X, Díky montážnímu kitu můžete upevnit Váš EdgeRouter ER-4, ER-6 případně EdgeSwitch-10X do 19" racku. Do kitu se vejde vždy jeden ...

od 14.15
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 10
-6%
1300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2019

Wi-Fi router AmpliFy Gaming AC1750 značky Ubiquiti Networks vychádza z modelu AFi-HD. Technológia GeForce NOW QoS maximálne optimalizuje sieťovú prevádzku pre hranie počítačových hier. ...

od 337.16
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 11
1300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2015

Ubiquiti UNIFEM AC Pro je 802.11ac UAP zariadenie. Jedná sa o 3x3 MIMO 2,4GHz aj 5GHz Acess Point s rýchlosťou prenosu až 1300 + 450 Mbps a podporou noriem 802.11a / b / g / n / ac. UAP je určené ...

od 134.25
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 12
-6%
100 % 1 recenzia
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2015

Ubiquiti LITEBEAM LBE-5AC-16-120 kľúčové vlastnosti Pracujúci v pásme 5 GHz; 16 dBi zisk antény; Dosah až 30 km; 2x2 MIMO anténa; softvér Airosa; Gigabit Ethernet port; použitie LiteBeam 5AC ...

od 73.43
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 13
10/100/1000Mbps 2018

UBIQUITI EDGEROUTER 6P ER-6P Najdôležitejšie vlastnosti 5 Gigabitových portov RJ5 PoE na portoch RJ5: 2V na dvoch pároch alebo 2V na štyroch pároch 1 Gigabitový port SFP 3. milión paketov za ...

od 211.25
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 14
150Mbps 10/100Mbps 5 GHz 2014

Ubiquiti NANOBEAM M5 - BRIDGE 5GHz NBE-M5-16 HLAVNÉ PARAMETRE Kompaktný dizajn - rádio a anténa uzavretý v malom balení Rýchla a jednoduchá inštalácia - súčasťou držiak umožňuje inštaláciu antény ...

od 57.72
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 15
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2017

Popis produktu NanoStation 5AC Loco je velmi malá klientská 13dBi stanice řady airMAX ac, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. ...

od 43.63
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 16
300Mbps 10/100Mbps 2,4 GHz 2018

Popis produktu AirCube ISP je domácí access point / router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je ...

od 26.37
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 17
LTE 2,4 GHz 4G/LTE 2017

UBIQUITI U VLÁKIEN SFP UF-SM-1G-S kľúčové vlastnosti Prenosová rýchlosť 1 Gb Vzdialenosti: menej než 1 km Typ: SFP Konektor Výstup: LC Prevodovka: Single-Mode Duplex Type: Wave (WDM) osud SFP ...

od 22.68
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 18
10/100/1000Mbps 2019

Typ zariadenia:Router; Zabezpečenie:Základní/Firewall, VPN

od 169.63
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť