GLANZ MEISTER saponát na umývanie riadu Aloe Vera 1 l

GLANZ MEISTER saponát na umývanie riadu Aloe Vera 1 l
GLANZ MEISTER saponát na umývanie riadu Aloe Vera 1 l
it

GLANZ MEISTER ALOE VERA na riad je vysoko koncentrovaný a efektívny prostriedok určený na ručné umývanie riadu . Účinne - rozpúšťa tuk aj v studenej vode. Chráni ruky pridaním bylín. Môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Nesuší ruky a zanecháva príjemnú vôňu. Riady sú po umytí bez šmúh a bez mastnoty. Je tak ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4260418930887
GLANZ MEISTER ALOE VERA na riad je vysoko koncentrovaný a efektívny prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Účinne - rozpúšťa tuk aj v studenej vode. Chráni ruky pridaním bylín. Môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Nesuší ruky a zanecháva príjemnú vôňu. Riady sú po umytí bez šmúh a bez mastnoty. Je tak koncentrovaný a účinný, že ho dokonca používajú aj v dielňach na umývanie silno znečistených rúk od oleja a podobných nečistôt. Keďže je šetrný voči pokožke, nespôsobuje jej vysušovanie.Tri druhy k dispozícií:
  • MAGNOLIA
  • ALOE VERA
  • FETT - STARKE (SUPER SILNÝ PROTI MASTNOTE)
ZLOŽENIE: 5 až 15% aniónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky a vonné látky (D-LIMONÉN),METYLIZOTIAZOLINÓN, BENZOIZOTIAZOLINÓN.DÁVKOVANIE: Čistiaci prostriedok naniesť na špongiu alebo zriediť vodou (len 5 ml v 5 l vody). Opláchnite riad a opláchnite veľkým množstvom vody. Nechajte uschnúť alebo osušiť handrou. Dávku podávajte podľa stupňa znečistenia. Udržujte produkt v suchu, chráňte pred mrazom a vysokými teplotami.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GLANZ MEISTER Aloe Vera balsam prostriedok na umývanie riadu 1 L (1.85 €) na www.eurodrogeria.sk
GLANZ MEISTER saponát na umývanie riadu Aloe Vera 1 l (3.00 €) na www.myaustria.sk
GLANZ MEISTER Prípravok Na Riad Aloe Vera 1l (1.89 €) na www.obchod.waschkonig.sk
GLANZ MEISTER Prípravok Na Riad Aloe Vera 1l (1.89 €) na www.potrebne.sk